Presunúť na hlavný obsah

Najviac rodinne orientované znamenia zverokruhu: Ste jedným z nich?

Lifestyle

Rodina je dôležitým aspektom života väčšiny z nás. Avšak pre znamenia zverokruhu, ktoré sú najviac orientované na rodinu, je oddanosť ich najbližšiemu rodu vždy nevyhnutnosťou.

Pokiaľ ide o spojenie medzi astrológiou a rodinnými väzbami, v grafe narodenia každého z nás nájdete veľa výpovedných znakov, ktoré môžu naznačovať, ako silne môže byť niekto orientovaný na rodinu. Zverokruhová poloha a aktivita Mesiaca tiež môžu čo to vypovedať o našom ponímaní rodiny. Pretože práve Mesiac v astrológii je planéta, ktorá vládne našim domovom a spomienkam, a je tiež spojená s matkami a materstvom. Ktoré zo znamení sú teda najviac rodinne orientované podľa hviezd? 

Mohlo by vás zaujímať: Najemotívnejšie znamenia zverokruhu, ktoré sú na rodinný život ako stvorené: Patrí sem aj vaša polovička?

Býk (20. apríla – 20. mája)

Nie každý si na prvý pohľad spája Býka s rodinou. Avšak jeho spoľahlivosť z neho robí jedno z najviac rodinne orientovaných znamení zverokruhu. Ako pevné zemské znamenie zverokruhu sú Býci neuveriteľne stáli a lojálni ľudia, ktorí si vážia svoje vzťahy a väzby, hoci nie sú pokrvné. Vždy sú tu pre svojich blízkych a možno sa na nich spoľahnúť, že im poskytnú praktickú radu aj podporu. Býkom navyše vládne milujúca planéta Venuša, čo vysvetľuje ich láskavú povahu a túžbu budovať silné putá s ostatnými. Ak vám dá svoje slovo práve Býk, môžete si byť istí, že svoj záväzok či sľub dodrží na sto percent. 

Čítajte tiež: Plánujete spoločné bývanie? Toto môžete od partnera čakať podľa vášho znamenia

Rak  (21. júna – 22. júla)

Ak by existovalo len jediné znamenie zverokruhu, ktoré by vystihovalo podstatu rodinnej orientácie, bol by to práve starostlivý a súcitný Rak. Toto citlivé vodné znamenie s nežným srdcom prirodzene vychováva ostatných. Takže v konečnom dôsledku je pre nich ľahké prevziať zodpovednú úlohu na život svojich blízkych. Poskytuje im bezpečný priestor, kde sa môžu navzájom spájať. Väčšina Rakov je dokonca veľmi hrdá na to, že sú zapojení do svojich domácich záležitostí a vytvárajú pohodlný domov pre svojich blízkych. 

Neprehliadnite: Muži s najláskyplnejšou povahou sa narodili v týchto znameniach: Pre svoju vyvolenú spravia prvé aj posledné

Kozorožec  (22. decembra – 19. januára)

Kozorožec má v prvom rade povesť podnikateľa, s čím sa spája skôr jeho orientácia na prácu, nie na rodinu. Avšak toto uzemnené a pragmatické zemské znamenie je rovnako oddané svojej rodine ako aj svojej kariére. Kozorožcom vládne zodpovedná a otcovská planéta Saturn, preto im veľmi záleží na tom, aby svojim blízkym poskytovali stabilitu, naslúchali im, boli tu pre nich a ich potreby prítomní. Kozorožci sú tiež známi tým, že si vážia tradície, takže majú tendenciu vynakladať úsilie, aby zostali v spojení so staršími členmi svojej rodiny. Tak zase dávajú skvelý príklad mladším členom svojej rodiny, aby kráčali v ich stopách. 

Ste jedným z najviac rodinne orientovaných znamení zverokruhu aj vy?

spolu hlasovalo 1372 ľudí

Áno
941
Nie
431