Presunúť na hlavný obsah

Odhaľte svoje najväčšie prednosti: Kozorožec vás očarí charizmou, Strelci večným optimizmom a dobrou náladou

Partnerské vzťahy

Zamýšľali ste sa niekedy nad tým, čo patrí medzi vaše najväčšie prednosti? Pozrite sa spolu s nami, aké veci na vás ostatní vždy ocenia.

Vodnár, Ryby, Kozorožec

Hoci sa to nezdá, táto trojica znamení má množstvo spoločného. Okrem citlivej, emocionálnej duše, túžbe po vnútornej harmónii a príliš veľkým nárokom na seba ich spája aj to, že patria medzi mimoriadne príťažlivé typy.

Neprehliadnite: Strávila som s ním vášnivú noc: Keď som sa ráno prebudila, zistila som, že je poriadne bohatý, malo to však háčik

Majú v sebe akúsi zvláštnu charizmu, ktorá je pre okolie mimoriadne atraktívna. Upútajú na nich krásne tvarované pery, perfektná pleť a štíhle nohy. 

Baran, Býk, Škorpión

Táto trojica sa radí do kategórie najsilnejších a najodvážnejších znamení zverokruhu. A toto na nich aj ostatní vnímajú a vzhliadajú k nim. Ich veľkou devízou je, že si roky udrživajú mladistvý vzhľad, málokto im vie odhadnúť vek. Súmerná línia tela, nádherná tvár a veľké oči sú na nich neprehliadnuteľné. 

Rak, Lev, Panna

Z týchto znamení ide veľká vnútorná sila a sebavedomie. Ich ego je skutočne veľké. Snažia sa svet vidieť v lepšom svetle, v čom im pomáha aj ich sebadôvera. Aj tá je pre iných príťažlivá.

Mohlo by vás zaujímať: Myslela som si, že mám po boku toho najlepšieho muža. Na večeri s priateľmi som sa však dozvedela bolestivú pravdu

Milujú šport, takže ich telo vyzerá skutočne krásne. Mávajú nádherne vypracované brucho a práve celkový výzor je to, čo vás na nich okamžite upúta. 

Váhy, Blíženci, Strelec

Spontánnosť, dobrodružstvá, ale aj tajomnosť. Toto všetko sú prvky, ktoré ich definujú. Zmysel pre krásno je niečím, čo ich ženie vpred. Majú cit pre detaily a nechýba im veľká dávka optimizmu.