Presunúť na hlavný obsah

Astrológia vám môže pomôcť aj pri zoznamovaní sa: Ako ju správne použiť?

Lifestyle

Astrológia a randenie... Je to kombinácia, pri ktorej by sa vám mohlo podariť nájsť svoju spriaznenú dušu? Dokáže astrológia ovplyvniť vašu romantickú kompatibilitu s iným znamením?

Musíte sa pozrieť na celý graf

Ako vysvetľuje astrologička pre portál bustle.com, znamenie zverokruhu, ktorým ste, je jedna vec, ale dôležité je aj, aký presne typ znamenia ste. Či ste ohnivé znamenie, zemské, vzdušné znamenie alebo vodné. „Každý má kompletnú tabuľku s umiestnením všetkých planét v čase ich narodenia. Iba vtedy, keď sa skutočne pozriete na celý graf, môžete zistiť, či medzi týmito dvoma ľuďmi a vzťahom existuje kompatibilita alebo ľahkosť,“ objasňuje.

Mohlo by vás zaujímať: 5 párov podľa znamenia, ktoré majú spolu najkrajšie deti: Kto sa narodil pod šťastnou hviezdou?

To je to miesto, kde prichádza do vzťahov skutočná krása a mágia 

Na to, aby ste vedeli astrológiu využiť pri zoznamovaní sa a zistení, či je daný človek pre vás vzťahovo kompatibilný, musíte dobre poznať samého seba. Pochopenie vášho astrologického grafu vám umožňuje prijať samých seba. Keď prijmete svoje autentické ja, stanete sa magnetom pre ľudí, ktorí robia to isté: „Áno, je to celoživotná cesta. Ale práve poznanie seba samého a schopnosť povedať „hej, to je môj mesiac v Škorpiónovi, ktorý robí svoje, dovoľte mi ho vytočiť sem alebo sa pozrieť dovnútra" je miesto, kde do vzťahov prichádza skutočná krása a mágia,“ pokračuje astrologička. 

Čítajte tiež: Podľa hviezd, majú ženy narodené v týchto mesiacoch oveľa väčšiu šancu nájsť si životného partnera

Musíte sa naučiť v prvom rade veľa o sebe samom 

Treba mať na pamäti aj to, že to nie je o grafe druhej osoby, ale v prvom rade o tom vašom. Musíte sa naučiť veľa o sebe samom, aby ste pochopili a spoznali druhého. Potom sa učíte porovnávaním jednotlivých osôb a seba. Presne to je tá astrologická cesta či mapa, ktorá vám môže byť  na poli vzťahov skutočne nápomocná. 

Neprehliadnite: Tieto tri dvojice znamení sa k sebe hodia najmenej: Ak ste medzi nimi, mali by ste začať na vzťahu intenzívne pracovať

Využili ste už niekedy astrológiu pri výbere potenciálneho partnera?

spolu hlasovalo 42 ľudí

Áno
9
Nie
33