Presunúť na hlavný obsah

Stúpajúce znamenie ascendentu: Súvisí s časom nášho narodenia a prezradí o nás všeličo

Lifestyle

Slnečné znamenie je jadrom našej osobnosti. Znamenie mesiaca zase predstavuje naše najhlbšie emócie a vnútornú náladu. Naše stúpajúce znamenie však nesúvisí s dátumom narodenia ako vyššie spomenuté, ale s časom, kedy sme sa narodili. Čo o nás prezrádza?

Znamenie ascendentu alebo stúpajúce znamenie

Stúpajúce znamenie známe aj pod pojmom znamenie ascendentu predstavuje masku, ktorú prezentujeme iným ľuďom. Okrem toho aj náš osobný štýl, prvý dojem, ktorý zanecháme pri prvom stretnutí. Tiež ukazuje ako sa vyrovnávame s každodennými problémami a ako reagujeme na vzniknuté situácie. Svoj ascendent má každé znamenie zverokruhu. Čo vypovedá o tom vašom? 

Stúpajúce znamenie Barana 

Ste nezávislý, priamočiary, podráždený  a sebestačný. Orientovaný na akciu, čo znamená, že dokážete rýchlo konať v akejkoľvek situácii, ktorú vám život postaví do cesty. Usilujete sa dosiahnuť všetko, čo si zaumienite, ale máte tendenciu sa stresovať svojimi očakávaniami. Radšej riešite situácie sami a po svojom. 

Stúpajúce znamenie Býka 

Ste lojálny, stabilný, tvrdohlavý aj praktický. Vaše stúpajúce znamenie je o tom, že máte pevný základ, ale neradi sa prispôsobujete určitým situáciám, pretože ste zasadený do svojej cesty. Namiesto toho, že po hlave skočíte do niečoho nového, preskúmate svoje doterajšie voľby. Máte tendenciu vážiť si v živote materiálne predmety. 

Stúpajúce znamenie Blíženca 

Ste zvedavý, prispôsobivý, komunikatívny a analytický. Snažíte sa získať vedomosti, ste zhovorčivý a šikovný, keď príde reč na tých, s ktorými prichádzate do styku. Ste spoločenský a nachádzate radosť v nových situáciách. Radi vyjadrujete svoju bystrú povahu, ale niektorých môžete odradiť svojou osobnosťou

Mohlo by vás zaujímať: Trináste znamenie zverokruhu: Mystický liečiteľ, nebojácny chameleón a ďalšie skryté vlastnosti. Aký je jeho príbeh?

Stúpajúce znamenie Raka 

Ste citlivý, introspektívny, ostražitý a silný. Na prvý pohľad sa zdáte spoločenský, ale pomaly sa pokúšate ponoriť sa do svojho prostredia než urobíte unáhlené rozhodnutia. Ste dosť citlivý, istý čas trvá, než sa otvoríte iným. Túžite po stabilite a máte vysokú emocionálnu inteligenciu. Niekedy však máte sami problém sa vyrovnať so svojimi neustále sa meniacimi náladami. 

Stúpajúce znamenie Leva 

Ste magnetický, odvážny impulzívny. Vyžadujete si pozornosť. Snažíte sa udržať si silu v miestnosti. Ste dosť unáhlený pri rozhodovaní a v každodennom živote máte tendenciu byť dosť panovačný. Avšak celkovo ste dosť pozitívny a nadšený zo skúšania nových vecí. V určitých situáciách sa prejavujete veľkoryso aj temperamentne. 

Stúpajúce znamenie Panny 

Ste rezervovaný, kritický, znepokojujúci aj lojálny. Nielenže skočíte do situácie po hlave, najprv musíte všetko okolo seba rozobrať a pomaly sa prispôsobiť. Často ste sužovaný obavami, najmä, keď sa dostane do neznámych okolností. Ste orientovaný na detaily. 

Čítajte tiež: Spoznajte svoje znamenie podľa cigánskeho horoskopu: V mnohých aspektoch je údajne presnejší než klasický

Stúpajúce znamenie Váh

Ste očarujúci, ústretový, vplyvný a nepokojný. Ste prirodzene zvedavý a chcete preskúmať všetko, čo život ponúka. Vo väčšine situácií zostávate nezaujatý, vďaka čomu sa prejavujete spravodlivo. Ste pohodový, ale máte tendenciu manipulovať so svojím okolím svojou presvedčivou povahou

Stúpajúce znamenie Škorpióna 

Ste odhodlaný, tajomný, zvodný a paranoidný. Ste lojálny k ľuďom, ktorí sú vám najbližší, no svoje emócie máte tendenciu hlboko skrývať pod povrchom. Z tohto dôvodu ste tak trocha zvláštny a zastrašujúci pre svoje okolie. Ste však vypočítavý vo svojich rozhodnutiach a radi staviate emocionálne steny. 

Stúpajúce znamenie Strelca 

Ste optimistický, energický a otvorený. Myslíte vo veľkom a neustále hľadáte nové dobrodružstvá, ktoré by ste mohli preskúmať a pozorovať. Vždy sa pozeráte na svetlú stránku a netolerujete ľudí s negatívnym postojom. Vždy máte čo ponúknuť, ale máte tendenciu ostatných odpudzovať svojou netrpezlivosťou. 

Stúpajúce znamenie Kozorožca 

Ste vážny, ambiciózny, sústredený a úspešný. Zodpovedný a štruktúrovaný a len zriedka zaváhate, keď príde reč na vaše povinnosti. Tvrdo pracujete, ale zdá sa, že nikdy nedokážete splniť vlastné očakávania. Usilujete sa o úspech, ale potrebujete nájsť rovnováhu tým, že si nájdete čas na zábavu a bezstarostnosť. 

Stúpajúce znamenie Vodnára 

Ste jedinečný, zvedavý a priateľský. Ste intelektuálny a snažíte sa rozširovať svoje vedomosti, pričom kladiete dôraz na humanitárne spôsoby. Akceptujete všetky životné štýly, máte tendenciu si o sebe myslieť, že ste výnimočný, no nie vždy zapadáte. Dobre vychádzate s ostatnými, ale máte netradičný prístup, ktorý nemusí byť pre každého príťažlivý. 

Neprehliadnite: Aktuálne znamenie Vodnár: Čo by ste mali o tomto revolučnom rebelovi zverokruhu vedieť?

Stúpajúce znamenie Rýb

Ste jemný, milý, zasnený aj nerozhodný. Na prvý pohľad sa zdáte utiahnutý a plachý, ale v skutočnosti ste veľmi vášnivý a radi konverzujete s ostatnými. Často ste v snovom stave, premohnutý idealistickými pohľadmi na svet. Nechcete sa držať späť, pretože ste od prírody nepokojný a používate svoje emócie, aby vás sprevádzali životom. 

Sedí na vás vaše stúpajúce znamenie alebo znamenie ascendentu?

spolu hlasovalo 207 ľudí

Áno
161
Nie
19

 

- Najčítanejšie -

Najväčší dom nábytku na webe