Presunúť na hlavný obsah

Randenie podľa horoskopu: Baran túži po flirtovaní, pri Strelcoch sa vyhnite okázalosti

Partnerské vzťahy

Keď neviete ako na prvom rande okúzliť, skúste sa inšpirovať tým, čo hovoria hviezdy. Takže sa ho ešte pred schôdzkou, nezabudnite opýtať na dátum narodenia. Mohlo by sa vám to hodiť. Na každé znamenie platí totiž niečo iné.

Pokiaľ sa chystáte na rande a chcete zaujať, skúste si najskôr zistiť dátum narodenia osoby, s ktorou sa stretávate. Práve znamenie, totiž prezrádza aj to, čo nás na prvom rande zaručene dostane a na druhej strane aj to, čo nemusíme. 

Baran

Toto ohnivé znamenie zbožňuje flirtovanie a skutočne nemá problém svoj záujem dať hneď najavo. Rýchlo sa na prvom rande nechá zlákať opačným pohlavím, no mnohokrát u neho ide len o prvotné vzplanutie. 

Býk

Býk príliš nemusí, ak sa na veci ide rýchlo, radšej v emočných veciach volí pomalšiu cestu. Preto na neho na prvej schôdze netlačte a sústreďte sa na vzájomné spoznávanie. Toto je niečo, čo naozaj ocení. 

Blíženci

Blíženci sú kráľmi flirtovania. Keď pri nich budete v tomto smere skúšať práve zvádzanie vo veľkom, určite uspejete. Milujú dôvtip a pohotovosť, stavte aj na tieto zbrane. 

Rak

Pokiaľ ide o flirtovanie, Rak má mnohokrát tendencie tak trochu vždy prestreliť. Má rád pozornosť a prejavuje sa to v tomto vo veľkom. Preto pri ňom využite zmyselnosť a pôvab. To zaberie na 100%. 

Lev

Je známe, že títo ľudia sú radi stredobodom pozornosti. Nezabúdajte pri nich na očný kontakt a to aby sa cítili pri vás výnimočne. Na to si naozaj potrpia. 

Mohlo by vás zaujímať: Keď vernosť vo vzťahu nie je prioritou: Vlastnosti mužov, s ktorými vás harmonický vzťah rozhodne nečaká

Panna

Rezervované a hanblivé Panny potrebujú aby človek na nich išiel pomaly a nič neuponáhľal. Tu platí menej je viac. Choďte na veci krok za krokom a vyplatí sa to.

Váhy

Váhy nedajú dopustiť na veci, ktoré upútajú. Siahnite na rande po výrazných červených šatách, dajte si červený rúž. Čokoľvek, čo vás urobí neprehliadnuteľnou. Majú radi pocit luxusu a toto to v nich evokuje. 

Škorpión

Ľudia narodení v znamení Škorpióna sú naozajstní zvodcovia. Radi už pri prvom kontakte experimentujú a mnohokrát sa stane, že preberú iniciatívu hneď na začiatku a vlastne vám ani nedajú šancu, aby ste na nich niečo skúšali. 

Strelec

Strelci zbožňujú humor, no na prvom rande by ste ho vo veľmi veľkej miere mali radšej vynechať, lebo by to mohlo spochybniť v nich to, či máte ozajstný záujem. Zabudnite na okázalosť a gýčovosť, toto fakt nemusia a rýchlo by hodili spiatočku. 

Kozorožec

Kozorožec je pri randení znažne zdržanlivý. Určite na neho nechoďte rýhlo, zvoľte skôr slow mód a to sa vám vyplatí. Najlepšou stratégiou flirtovania je s ním udržiavať očný kontakt a venovať mu príjemný úsmev. 

Vodnár

Randenie má byť zábavné a nie stresujúce. Presne tohto sa držia, čiže nabaľte si veľkú dávku humoru a určite uspejete. Nezabudnite na chválenie, to tiež Vodnári ocenia. 

Ryby

Introvertné vodné znamenie to má s flirtovaním obzvlášť ťažké. Sami nikdy nezačnú, takže vyčkávajú s čím prídete vy. Majú však radi 100% pozornosť, takže vo chvíľach s nimi,  určite venujte čas len a len im. 

Neprehliadnite: Jednoduchý test, ktorý definuje vašu osobnosť: Viete, čo vám pomôže napredovať a aké sú vaše kľúčové životné vlastnosti?

Sedí to aj na Vás?

spolu hlasovalo 96 ľudí

- Najčítanejšie -