Presunúť na hlavný obsah

Jednoduchý test, ktorý definuje vašu osobnosť: Viete, čo vám pomôže napredovať a aké sú vaše kľúčové životné vlastnosti?

Partnerské vzťahy

Naša povaha a vlastnosti predurčujú, v akej oblasti budeme v živote úspešní. Viete aké sú tie vaše?

Hovorí sa, že naše vlastnosti a povaha sú kľúčom k úspechu v živote. Aby sme ich však vedeli premeniť na realitu, musíme vedieť, ktoré z nich sú pre nás rozhodujúce a vďaka ktorým môžeme napredovať. Odhaľte spolu nami, vaše silné stránky. Jednoduchý test vám v tom pomôže. 

Prečítajte si: Mama boy, rozprávkar či nezastaviteľný dobrodruh: Týmto typov mužov by ste sa mali vyhnúť oblúkom

Skúste si vizualizovať tieto zvieratá: delfín, kôň, medveď a myš. Jedno z nich si vyberte. Povedzte nahlas to, ktoré bolo u vás na prvom mieste. A teraz sa pozrite spolu s nami, čo o vás výber prezrádza. Vaša voľba totiž povie o sile, ktorú v sebe ukrývate. 

Kôň - sila vášne

Ak ste si vybrali koňa, patríte medzi ľudí, ktorí sa do všetkého vkladajú celým svojim ja. Ste vášniví, nespútaní a do všetkého idete naplno. Nechýba vám empatia, citlivosť a trpezlivosť. To s akým nadšením všetko robíte je obdivuhodné. Milujete cestovanie, ktorému by ste mali zostať verní, lebo vás to posúva v živote dopredu. 

Delfín - sila kreativity

Delfín sa radí medzi mimoriadne hravé stvorenia. Je inteligentný, vnímavý a sebestačný. Má však rád spoločnosť a rád sa zdržiava v skupinách.

Rovnaké povahové črty máte aj vy. Vašou veľkou prednosťou je kreativita. Radíte sa medzi optimistické duše, milujete spoločnosť a nechýba vám strategické myslenie.  

Medveď - sila ochrany

Medveď symbolizuje veľké ochranárske pudy. Rodina je pre vás všetkým a ste pre ňu ochotný urobiť čokoľvek. To platí aj o priateľoch. Nebojíte sa akejkoľvek konfrontácie, máte v sebe veľkú vnútornú silu, no mnohokrát konáte príliš impulzívne.To je vec, na ktorej by ste mali zapracovať.

Neprehliadnite: Hoci ma môj muž nikdy nepodviedol, viem, že v hlave nosí inú ženu: Dá sa s tým však naozaj naučiť žiť?

Myš - sila požehnania a láskavosti

Vašou najvýraznejšu črtou je láskavosť, dobrosrdečnosť a úprimnosť. Vždy ste iným ochotný podať pomocnú ruku a ktokoľvek vás o pomoc požiada, neodmietnete ho.

V živote vás prevádza šťastie a vesmír je naklonený vašim rozhodnutiam. Patríte medzi mimoriadne vďačných ľudí a odzrkadľuje sa to vo všetkom, čoho sa dotknete. 

- Najčítanejšie -

Najväčší dom nábytku na webe