Presunúť na hlavný obsah

Hoci ma môj muž nikdy nepodviedol, viem, že v hlave nosí inú ženu: Dá sa s tým však naozaj naučiť žiť?

Sex a vzťahy

Dokážete si predstaviť svoj život po boku muža, o ktorom viete, že v hlave nosí inú ženu? Tereza to zažíva denne a napriek tomu ho nedokáže opustiť.

Tereza mala s Patrikom veľmi pekný vzťah. Pre mnohých boli prototypom perfektnej dvojice. Dali sa dokopy na služobnej ceste v Toskánsku. Nie neboli kolegovia, ona pracovala ako fotografka, on bol šéfkuchár, ktorý si tam robil kurz. Skvele sa dopĺňali, boli nadšencami rovnakých vecí a obaja veľkí dobrodruhovia. Pár však začali tvoriť azda v tom najnevhodnejšom čase.

Prečítajte si: Muži narodení v týchto znameniach majú majetnícke sklony: Na koho si dať pozor?

”Patrik odišiel zo Slovenska aby sa spamätal z dlhoročného vzťahu. Požiadal totiž svoju lásku z detstva o ruku, no ona odmietla. A ako bonus sa týždeň na to dozvedel, že spáva s jeho najlepším kamarátom. Sem si vlastne išiel liečiť zlomené srdce. Naše stretnutie som však považovala od začiatku za osudové. Bol totiž dokonalý. Aspoň pre mňa. Spĺňal všetky moje predpoklady ideálneho muža. Šarmantý, inteligentný, samostatný, cieľavedomý a zároveň bláznivý. A mala som pocit, že rovnako to on cíti ku mne.”

Verím, že raz nájdeme spoločné šťastie

Nakoľko Tereza bola v Toskánsku na pol roka, svoj pobyt si po tom, čo sa s Patrikom zoznámila predĺžila. ”Bolo nám spolu naozaj dobre. Veľa sme sa smiali, spoznávali, ochutnávali. Ja osobne som mala pocit, že som stretla svoju spriaznenú dušu. Len som nevedela, že je to len z mojej strany tak.”

Neprehliadnite: V čase pred Vianocami som zistila niečo vážne z mojej minulosti: Napadlo by vám, že sa vám môže niečo takéto stať?

Keď boli s Patrikom na dobrodružnom výlete na ostrove Elba, on si išiel zaplávať a Tereza zostala na izbe. Prvýkrát po 5 mesiacoch, čo oficiálne tvorili pár, si vzala do ruky jeho mobil. Na pozadí mal svoju bývalú. Vlastne všetky jej fotky tvorili takmer celú Patrikovu galériu v telefóne. S Terezou, nemal uloženú ani jednu, hoci ich za ten čas mali množstvo spoločných. ”Pochopila som, že som pre neho len akousi náplasťou, ale ani náhodou ma neľúbi tak ako svoju ex. Napriek tomuto zisteniu, som sa s ním rozhodla zostať. Verím a dúfam, že raz sa stanem láskou jeho života. Aj keď viem, že to môže trvať ešte veľmi dlho…”

Dokázali by ste žiť s mužom, ktorý myslí na inú?

spolu hlasovalo 660 ľudí

Áno
62

- Najčítanejšie -

Najväčší dom nábytku na webe