Presunúť na hlavný obsah

Moja švagriná ma neustále podpichovala: Nakoniec som sa nezdržala a prezradila, čo o nej viem

Sex a vzťahy

Ako naša známa Laura priznáva, ak by nebola Kamila jej švagrinou, s takouto ženou by nemohla mať nič spoločného. Rozhodne by nemohla byť jej priateľkou. Kamila Lauru neustále podpichovala, až jej jedného dňa pretiekol povestný pohár trpezlivosti. Prezradila, čo vedela...

Ja som mala staršieho brata, ona si vzala mladšieho 

Laura si vzala toho staršieho brata, Kamila zase mladšieho. Zatiaľ čo bola Laura v rodine dvoch bratov už 6 rokov, Kamila bola jej švagrinou len pár mesiacov: „Môjho švagra Milana si vzala len po ročnej známosti a za ten čas sme sa veľmi nestýkali, lebo pracovali v zahraničí. Po svadbe sa rozhodli usadiť doma na Slovensku, a keďže s mojím mužom Robom mal Milan skvelé súrodenecké vzťahy, začali sme sa všetci štyria stretávať pomerne často. Chodenie na spoločné večery, spoločné predĺžené víkendy, to všetko som prežívala len so zaťatou sánkou a pohárom vína v ruke,“ hovorí hneď na úvod Laura, ktorej švagriná svojimi nemiestnymi komentármi, vtipmi, podpichovaním a celou svojou osobnosťou liezla pekne na nervy. 

Mohlo by vás zaujímať: Nasťahovala som si do bytu spolubývajúcu: Neskôr mi závidela môj život a urobila takýto podraz

Keby nebola mojou švagrinou, nemala by som si s ňou čo povedať 

Kamila bola podľa Laury neskutočne sebavedomá, arogantná, namyslená a neakceptovala žiadne ďalšie názory. Bolo ťažké sa s ňou rozprávať, pretože všetko hneď otočila na seba: „Na druhej strane rozhodne som nemala potrebu sa jej zverovať so svojimi myšlienkami, nedajbože starosťami. Neverila som jej. Ak by sme neboli švagriné kvôli vydaju za dvoch bratov, takouto ženou by som opovrhovala a nestrácala s ňou čas zbytočnými debatami,“ objasňuje ďalej Laura, ktorú Kamila atakovala čoraz častejšie, pričom to robila veľmi prefíkane a akože nechtiac. 

Raz si vypočula švagrinin telefonát

Raz, úplnou náhodou začula Laura Kamilu telefonovať na balkóne ich domu, ako sa rozpráva pravdepodobne s nejakou svojou kamarátkou: „Hoci som chcela hneď odísť, nedalo mi to, keď som započula poslednú vetu. Vraj sa Milan nikdy nesmie dozvedieť o tom, čo sa stalo pred svadbou na rozlúčke so slobodou v zahraničí,“ opisuje situáciu Laura, ktorá radšej rýchlo odišla než ju švagriná uvidela. No odvtedy vždy, keď sa na ňu pozrela ako sa lepí na jej švagra, nemohla sa zbaviť toho pocitu hnusu, ktorý k nej prechovávala. 

Čítajte tiež: Manžel mojej sestry zničil vzťahy v rodine: Keď povedal toto, skončila som s ním aj ja

Podpichla ma citlivou témou, prezradila som, čo viem 

„Jedného večera pri pohári vína u nás doma však skutočne prestrelila a ja som sa nezdržala. Začala sa nemiestne vypytovať na to, prečo ešte nemáme deti. Pritom musela od môjho švagra vedieť, že sa už dlho snažíme, no bezvýsledne. Téma dieťaťa bola pre mňa veľmi citlivá téma, a preto to bola posledná kvapka môjho pohára trpezlivosti. Tak som jej úder vrátila. Odpovedala som jej, že na tom stále pracujeme a ona by sa mala radšej sústrediť na svoje problémy. Napríklad na to, ako docieliť, aby sa Milan nikdy nedozvedel o tom, čo sa stalo na rozlúčke so slobodou,“ hovorí Laura. Po týchto slovách ostala Kamila ako obarená a Milan neváhal a začal sa vypytovať. Keď Kamila neodpovedala, Laura prezradila, čo si vtedy vypočula. Napokon sa Milan dozvedel pravdu priamo od nej, ako sa ešte toho večera dozvedeli od neho po telefóne. Vraj s tou klamárkou a nevernicou skončil a  chce sa rozviesť. Vraj čosi tušil, ale nechcel si to pripustiť. Hoci Laura nerada videla svojho dobráka švagra na dne, aspoň sa zbaví takej pijavice a otrasnej klamárskej ženskej akou Kamila je.

Neprehliadnite: Moja sestra ma celý život nenávidela: Po rokoch som sa dozvedela kvôli komu a dnes sa jej nečudujem

 

- Najčítanejšie -

Najväčší dom nábytku na webe