Presunúť na hlavný obsah

Mama boy, rozprávkar či nezastaviteľný dobrodruh: Týmto typov mužov by ste sa mali vyhnúť oblúkom

Partnerské vzťahy

Sú typy mužov, ktorým sa je lepšie vyhnúť oblúkom. Komu sa je lepšie v dlhodobých zväzkoch vyvarovať?

Mama boy

Ak ste narazili na muža, ktorý má tak trochu špecifický vzťah závislosti na svojej mame, môžete mať v dlhodobom zväzku naozaj reálny problém. Pnutie na myšlienkach, že mama všetko robí a vie najlepšie, totiž dokáže zamávať aj tým najstabilnejším vzťahom. V tomto prípade musíte rátať s tým, že vždy budete tou druhou.

Neprehliadnite: Hoci ma môj muž nikdy nepodviedol, viem, že v hlave nosí inú ženu: Dá sa s tým však naozaj naučiť žiť?

Tento pomyselný trojuholník neveští nič dobré. Lepšie je si hneď na začiatku uvedomiť, že jeho mama bude mať pred vami vždy navrch. Väčšinou sa daní muži v tomto smere nemenia, čiže umelo ich pretvárať nemá význam, pokiaľ si to sami neuvedomujú. 

Rozprávkar

Tento typ muža sa najčastejšie objavuje v portfóliu nezadaných a je veľmi pravdepodobné, že pri náhodnom zoznamovaní, na takého narazíte. Spoznáte ho veľmi jednoducho. Ako prvé začína vždy hovoriť o sebe, prezentuje sa ako ideálny partner, rád spomína, čo chce dosiahnuť v budúcnosti a práve jeho ciele sú mimoriadne kvetnaté.

Mnohokrát sa mu stáva, že sa v rozprávaní vlastných príbehov stratí a nepamätá si, čo vlastne povedal. Je to spôsobené práve tým, že množstvo vecí prikrášľuje a prispôsobuje tomu, aby mu to vyhovovalo. O lichôtky pri ňom nebudete mať núdzu, avšak je veľmi pravdepodobné, že nie ste jediná, ktorej ich rozdáva. Ide skrátka o milovníka, ktorý sa nezaprie. 

Nezastaviteľný dobrodruh

Títo muži sú skutočne mimoriadne sexi. Sčítaní, scestovaní, dokážu vás očariť nielen rečami, ale aj skutkami. Majú však jedno veľké mínus. Sloboda je pre nich oveľa viac ako dlhodobý vzťah. Neradi sa viažu, potrebujú voľnosť a to je niečo, čo v zväzku nenachádzajú. 

Mohlo by vás zaujímať: Po rokoch som stretla prvú lásku: Mala som už nového muža, ale jedna vec z minulosti mi predsa len pomotala hlavu

Čiže hoci sa v ich prítomnosti budete cítiť naozaj skvele a viac ako len príjemne, pokiaľ snívate o bielych šatách a obrúčke, toto žiaľ nie je cesta. Takýto muž sa nikdy neusadí. A ak aj áno, vnútorne bude trpieť a neskôr sa to medzi vami prejaví. Jedine, že by ste sama podľahli jeho životnému štýlu a skrátka ho budete akceptovať. 

Ktorý typ muža je podľa Vás najproblematickejší v dlhodobom vzťahu?

spolu hlasovalo 188 ľudí

- Najčítanejšie -

Najväčší dom nábytku na webe