Presunúť na hlavný obsah

Najlepšia ranná rutina pre každé znamenie zverokruhu: Čím by malo začať deň práve to vaše?

Lifestyle

Sú medzi nami takí, ktorí stlačia a presunú budík aj trikrát než sa zobudia a sú takí, ktorí vystrelia z postele s energiou ešte takmer po tme. Každý z nás má už možno svoju rannú rutinu, viete však ako by mala vyzerať podľa znamenia, v ktorom ste sa narodili?

Ranná rutina každého človeka bude vyzerať trochu inak. Avšak jedno ostáva spoločné pre všetky znamenia... Vytvorenie a následné dodržiavanie rannej rutiny je investíciou do celkovej našej psychickej aj fyzickej kondície. Inak povedané, to ako začneme ráno, nám pomôže nadstaviť tón celého nášho dňa. Inšpirujte sa preto astrológiou, ktorá vám udáva charakter tej najlepšej rannej rutiny pre každé znamenie

Baran

Ako ohnivý baran ste prirodzene plný energie, preto je vás prirodzené, že sa ráno najskôr dobre zapotíte. Cvičebná rutina vás udrží na vrchole počas celého dňa, čo vás motivuje k lepším výsledkom a napredovaniu vašich cieľov počas dňa. Dokonca aj svižná ranná 15-minútová prechádzka pred začiatkom vám skvele rozprúdi krv v tele a predovšetkým v hlave. Energiou budete nabitý počas celého dňa. 

Býk

Ako praktické zemské znamenie sa nemáte veľmi kam ponáhľať. Najvhodnejšou rannou rutinou je teda pre býka pokojné tempo, dôkladná príprava na deň, rozjímanie o tom, čo ich v daný deň čaká. Alebo len tak pozeranie sa von oknom a pitie obľúbeného ranného nápoja. Doprajte si dostatok času na prebudenie, relaxáciu a vychutnanie šálky kávy alebo raňajok predtým, než sa vrhnete do víru pracovného kolotoča. Ste to vy, kto udáva tón vášmu pokojnému ránu

Blíženec

Ako jedno z neustále sa prispôsobujúcich premenlivých znamení, Blíženec nie je práve veľkým fanúšikom prísnych rutín. Dôležité je pre neho byť hneď ráno v spojení  a v súlade so svetom. Preto ráno využívajú na pozretie si aktuálnych správ alebo len tak prechádzaním sa po sociálnych sieťach, chatovaním. Komunikácia je pre Blíženca rovnako dôležitá, takže rána trávi aj rutinou v podobe kontroly a odpisovania na maily a správy, či už súkromné alebo pracovné. Je to práve interakcia so svetom a ľuďmi v ňom, ktorá mu hneď ráno dodá energiu na celý deň. 

Mohlo by vás zaujímať: Osvojte si rannú rutinu SHINE: Zmena prístupu k vstávaniu naštartuje metabolizmus, zlepší náladu aj zdravie

Rak

Rak sa ako citlivé vodné znamenie dostáva z ospalosti jemným, ale povzbudzujúcim kúpaním či sprchou. To je presne to, čo mu pomôže cítiť sa komfortne a energicky rovnako ako byť v súlade sám so sebou. Kúpeľ alebo rýchla sprcha prináša Rakovi osvieženie, uvoľnenie, vitalitu. Je to pre neho forma meditácie, aby sa dokázal sústrediť počas dňa na svoje úlohy a ich splnenie. 

Lev

Levovi ide hneď ráno hlavne o sebavyjadrenie. Svoj deň začína tým, že sa rozprúdi zvnútra nejakým osviežujúcim nápojom, šťavou. Vyberie si šikovný odev na celý deň, v ktorom sa bude cítiť pohodlne, alebo postne hneď ráno svetu svoju fotografiu na Instagram. Lev využíva svoj oddýchnutý mozog hneď ráno na rozvíjanie vášne vo svojom živote. Tancuje pred zrkadlom alebo si pustí svoju hudbu. Takto začína svoje ráno.

Panna

Panna je prirodzene organizovaná osoba a je rutinne orientovaná od prírody. Svoje ráno musí mať pod kontrolou a svoj ranný rituál má vždy pevne zavedený. Vstanie na prvé zvonenie, ustlanie postele a umytie zubov je už samo o sebe pre Pannu rutinou, ktorú nikdy nevynechá. Presne to však udržuje jej myseľ ostrú a jasnú. Pre pannu však aj malá rada, niekedy je dobré využiť rannú chvíľku len a len pre seba a nielen na to, aby ste obriadili všetko a všetkých okolo seba. Zamerajte sa na seba.

Váhy

Váha sa snaží hneď od rána udržať rovnováhu vo všetkom. Začne deň tým, že sa zosúladí so svojimi fyzickými zmyslami. Robí strečing, jogu alebo iné cvičenia na posilnenie rovnováhy a harmónie vo svojom živote. Začať deň sériou pozdravov slnku, online hodinou barre alebo dokonca jednoduchým natiahnutím svalov je pre Váhy ideálny spôsob ako si počas dňa udržať pocit uzemnenia a flexibility.

Čítajte tiež: Priestor dostanú vaše sny a vízie: Tieto dve znamenia zverokruhu si v roku 2022 konečne začnú plniť sny

Škorpión

Škorpión ako znamenie ovládané planétou Pluto je extrémny hneď od rána. Jeho ranná rutina potrebuje trocha vzrušenia a energie. Či už je to super horúca alebo super studená sprcha, intenzívne behanie a alebo urobenie si zoznamu úloh na celý deň, to je to najlepšie, čím prebudíte svoj mozog. Škorpiónom sa jednoducho najlepšie darí, keď sú hneď od rána akční a plní pozitívnej energie. 

Strelec

Strelec ako prirodzený dobrodruh nemá rád opakujúcu sa rutinu. Preto svoj deň začína rád vždy inak, avšak vždy vzrušujúcim spôsobom. Najlepšou rannou rutinou pre Strelca je spontánnosť. Čiže čo mu hneď ráno v ten daný deň napadne, to urobí a cíti sa tak vo svojej vlastnej koži spokojne a pripravený na deň plný povinností. Prijíma tak svoju slobodomyseľnosť a rozptýli sa od nepodstatných vecí, rozmarov. 

Kozorožec 

Kozorožci sú jedným z najpracovitejších znamení zverokruhu. Preto ani ich rána nemôžu vyzerať inak ako pracovne. Držia sa svojho zoznamu úloh hneď od rána a cítia sa tak, že majú všetko pod kontrolou. Urobia, čo ráno musia a cítia sa tak spokojne, že to urobia. Je to v súlade s ich praktickou povahou. Utriedia si priority v rámci dňa a pustia sa do nich hneď. 

Vodnár

Vodnár je prirodzene idealistický a orientovaný na komunitu, takže v rámci rannej rutiny zámerne uprednostňuje pozitivitu. Vodnár je sociálne znamenie s nespočetným množstvom priateľov, preto prelistuje zrána aj sociálne siete, odpíše na správy, pozrie, čo je nové vo svete. Prípadne tiež postne niečo zo svojej rutiny a rána na Instagram. Chce sa jednoducho podeliť o svoj optimistický pohľad so svojimi priateľmi akýmkoľvek spôsobom. 

Neprehliadnite: Najšťastnejšie znamenie roka 2022: Budete ním práve vy a v čom sa vám bude skutočne dariť?

Ryby

Ako znamenie, ktorému vládne nepolapiteľná planéta Neptún, sú Ryby skutočnými snílkami. Radi spia a ráno je ťažké ich prebudiť. Keď sa už prinútia vstať uprednostňujú pokoj a vyrovnanosť. Radi sa pokojne naraňajkujú, strávia čas v kúpeľni, doprajú si čas na poriadnu hygienu. Tak sa pripravia na celý deň a nie sú v strese hneď od rána. Ryby sa musia jednoducho pomaly uvoľniť a pripraviť do svojho dňa. 

Vidíte sa v takejto rannej rutine svojho znamenia zverokruhu?

spolu hlasovalo 222 ľudí

Áno
146
Nie
76

- Najčítanejšie -