Presunúť na hlavný obsah

Priestor dostanú vaše sny a vízie: Tieto dve znamenia zverokruhu si v roku 2022 konečne začnú plniť sny

Zábava

Dve znamenia zverokruh, budú mať tento rok skutočne nezabudnuteľný. Konečne sa im splní všetko, čo si vysnívali. Patríte medzi ne aj vy?

Bude to mimoriadne pozitívne a prínosné obdobie vo všetkých sférach

Viete ako sa to mnohokrát hovorí - nový rok, nové začiatky. A pre dve znamenia zverokruhu, to bude platiť dvojnásobne. Veci, o ktorých doposiaľ len snívali, túžili po nich, no aj sa v určitom zmysle báli o nich premýšľať, sa odrazu premenia na realitu. Všetko, čo ste si skrátka len predstavovali, odrazu naberie veľmi reálne kontúry.

Hovoríme o Pannách a Rybách. Práve ich v roku 2022 čaká množstvo pozitívneho, nových, jedinečných zážitkov a nastane aj spomínaná fáza plnenia vlastných túžob. 

Bude sa vám dariť vo všetkom, čoho sa dotknete. Hoci začiatok roka nemusí byť v každej oblasti úplne ružový, podaria sa vám veci, ktoré ste dlho dávali do úzadia. Úspech, budete mať aj v pracovnej oblasti, kde vás neminie povýšenie a ocenenie zo strany nadriadených. Všetci si uvedomia vašu snahu zlepšovať sa napredovať a to prinesie vytúžené ovocie.

Neprehliadnite: Na zoznamke som našla muža, s ktorým som si vedela predstaviť budúcnosť. Nakoniec však nastal len šok

Okrem toho aj v láske konečne nájdete svoju spriaznenú dušu. To sa týka nezadaných, tí vo vzťahu zase objavia starú iskru a vášeň a obnovia ju. Bude to jednoducho mimoriadne pozitívne a prínosné obdobie vo všetkých sférach.

Sami budete cítiť, že už dlho vám nebolo tak dobre ako teraz. Vrhnete sa konečne do svojich cestovateľských plánov, ktoré ste dávali do úzadia, začnete sa vnímať celistvo a naučíte sa aj sebaprijatiu. Všetky tieto aspekty vás v živote posunú o krok ďalej. 

Prečítajte si: Celý rok som sa ho snažila dostať z mysle: Napokon som ho stretla tam, kde by som nečakala

Veríte, že ak po niečom veľmi túžite, splní sa to?

spolu hlasovalo 691 ľudí

- Najčítanejšie -

Najväčší dom nábytku na webe