Presunúť na hlavný obsah

Tieto znamenia patria medzi najžiarlivejšie: Ak nechcete žiť nonstop v strese, radšej sa dlhodobým zväzkom s nimi vyhnite

Partnerské vzťahy

Život po boku partnera narodeného v týchto znameniach, nebude práve idylickým. Žiarlivosť je totiž silnou črtou, ktorá sa vo vzťahu s ním bude často prejavovať. Ako asi tušíte, nie v tom najlepšom.

Neuznávajú vo zväzku ani najmenšiu dávku slobody

Na začiatku vzťahu sú veľmi milí, láskaví, galantní a zniesli by vám modré z neba. V každom ohľade sa na úvod prejavujú v tom najlepšom. Zlom však prichádza vo chvíli, kedy nadobudnú istotu, že si vás získali. Majú totiž veľké majetnícke sklony, neuznávajú vo zväzku ani najmenšiu dávku slobody a všetok čas chcú tráviť len po vašom boku. 

Neprehliadnite: S týmito znameniami zažijete najvášnivejšie noci: Títo muži patria medzi dokonalých milencov

Sú radi obdivovaní, milujú uznanie, úspech, vždy musia byť stredobodom pozornosti. Neznášajú prehru a vo všetkom musia byť prví. No a práve pocity prehry, neúspechu a pýchy spôsobujú ich žiarlivosť. V blízkosti milovanej osoby, len veľmi ťažko strpia osobu opačného pohlavia. Dokonca im mnohokrát prekážajú aj kamaráti, či kolegovia. V každom totiž vidia akési potenciálne riziko.

Neustále ich musíte o svojej láske presviedčať a uisťovať ich v nej. No ani to nikdy nestačí. Tušíte o kom hovoríme? Platí to o Škorpiónoch a Pannách a Levoch.

Život po boku partnera narodeného v týchto znameniach, nebude práve idylickým. Majú totiž dojem, že miera ich lásky je závislá najmä od toho, ako veľmi žiarlia. To je azda tým najväčším problémom, keďže sami veria tomu, že je takéto žiarlenie v poriadku a zdravé.

Čítajte tiež: Znamenie, ktoré patrí medzi najobetavejšie: Mať po boku túto ženu je pre muža vrchol v úspechu

Sú veľmi podozrievaví a nedôverčiví. Aj náznak najmenšieho flirtu sa pre nich stáva obrovským problémom. Malým pozitívom je, že im v tomto smere nechýba sebareflexia a sebaovládanie. Scény na verejnosti vám teda robiť nebudú. Avšak dokážu vás poriadne emocionálne potrápiť v súkromí. Z dlhodobého hľadiska je to vlastnosť, ktorá nie je udržateľná, pokiaľ nepatríte medzi mimoriadne submisívne typy.

Dokážete vo vzťahu tolerovať žiarlivosť?

spolu hlasovalo 237 ľudí

Áno
19
Nie
65

- Najčítanejšie -

Najväčší dom nábytku na webe