Presunúť na hlavný obsah

Znamenie, ktoré čaká jeden z najťažších týždňov v roku. Pozor by si malo dať najmä na seba

Lifestyle

Nie pre všetkých začal rok 2022 tak, ako očakávali, práve naopak. Neznamená to však, že treba zúfať - ale jednoducho sa prepnúť do záchranného režimu.

Rok 2022 sa nesie v zmysle očakávaní, nových príležitosti, ale aj výziev, aké tu už dávno neboli. Pocíte to väčšina znamení zverokruhu, ktoré tohto roku čaká niekoľko výrazných zmien. Zatiaľ čo sa mnohí môžu pripraviť na tie pozitívne, sú aj znamenia, ktoré si budú musieť poradiť s nepríjemnými situáciami.

Prečítajte si: Skvelý štart do nového roka. Ktoré znamenie sa môže tešiť na dobrý začiatok?

Ich povaha ich môže potopiť

Druhý týždeň nového roka bude výzvou najmä pre Blížencov, ktorí majú tendenciu prejavovať svoju osobitú povahu všade, kam vkročia. Blíženec sa nerád riadi pravidlami a najradšej by bol, ak by sa správal celý svet podľa neho. To však nie je samozrejme možné a aj keď s týmto znamením horoskopu má mnoho ľudí trpezlivosť, pravdou je, že limity trpezlivosti Blíženci v najbližších dňoch pocitia azda najviac. 

Aby sa vyhli konfliktom, ktoré im môžu najmä po kariérnej stránke poriadne ublížiť, je potreba, aby sa konečne naučili podriaďovať pravidlám a nielenže si vypočuli názory a rady iných, ale zároveň ich brali aj do úvahy. V prípade, že tak tento týždeň neurobia, je veľmi pravdepodobné, že sa nevyhnú konfliktom, ktoré môžu narásť do enormnej veľkosti. A to všetko len preto, že sa odmietajú podvoliť a vzdať sa na malý moment svojej hrdosti.

V prípade, že sa tak predsa len stane - a konflikty tento týždeň nechceným nedopatrením vzniknú, je potrebné, aby sa Blíženec zachoval čestne a netrval len na svojom názore. Zbaviť by sa mal svojho ega a pozrieť sa aj na pocity či postoje druhých. Inak totiž nehrozia len spomínané nezhody, ale zároveň aj zdravotné problémy, ktoré môžu vyústiť zo psychických problémov.

Napriek tomu, že sa toto znamenie zverokruhu javí ako sebavedomé a úspešné, je totiž na druhej stránke celkom citlivé. S neistotami v sebe a zlou náladou však neuteká za druhými, ale všetko dusí v sebe, čo môže byť nakoniec deštruktívne.

Neprehliadnite: Znamenie, na ktoré sa môžete spoľahnúť aj v tom najhoršom. Vo svojom živote by ste ho mali mať zastúpené najviac

- Najčítanejšie -

Najväčší dom nábytku na webe