Presunúť na hlavný obsah

Najšťastnejšie znamenie roka 2022: Budete ním práve vy a v čom sa vám bude skutočne dariť?

Lifestyle

Koniec roka je na blízku a astrológovia už teraz hľadia dopredu. Dávajú odpoveď na otázku, ktoré znamenie zverokruhu bude v budúcom roku najšťastnejšie. Čo myslíte, ste to vy?

Vyvolenými sú ... 

Ako informuje portál mimperfectlife.com, podľa astrologičky Atheny Antares skutočné šťastie pocítia v rôznej svojej podobe v nadchádzajúcom roku práve Ryby: „Jupiter, planéta šťastia a expanzie, bude v Rybách po celý rok a prinesie so sebou množstvo priaznivej energie... Toto je dokonalá kozmická klíma pre Ryby, aby si vytvorili príležitosti pre seba, takže je dôležité, aby sa chopili šance a dali sa do toho,“ objasňuje astrologička. Ryby, ktoré sú narodené od 19. februára do 20. marca, budú pozitívnosť nasávať plnými dúškami. 

Mohlo by vás zaujímať: Tieto znamenia prežijú najmagickejšie Vianoce: Hoci sa na ne špeciálne nepripravujú, budú naozaj výnimočné

Oddané ryby by mohli rozšíriť svoje vzťahy, slobodné sa často zamilujú 

V tomto roku sa Rybám na poli vzťahov nedarilo, no s príchodom nového roka sa ich situácia zmení. Čo sa týka lásky, práve rok 2022 bude pre ne jeden z ich najvysnívanejších: „Ryby môžu zistiť, že láska ľahko plynie... Slobodné Ryby sa môžu zamilovať rýchlo a často, pretože Jupiter by mohol sľúbiť množstvo potenciálnych nápadníkov,“ hovorí astrologička. Tí, ktorí už v stálych a stabilných vzťahoch sú, ich budú  rozvíjať a pracovať na nich: „Oddané Ryby by mohli rozšíriť svoje vzťahy, ale môžu stratiť zmysel pre hranice s partnermi,“ upozorňuje ďalej. 

Čítajte tiež: December bude pre tieto znamenia najlepším mesiacom: Vodnári objavia stratené šťastie, Býci sa konečne zaľúbia

Práca na dosiahnutí vyššieho potenciálu ich naplní

Čo sa týka práce, Ryby môžu zistiť, že chcú pracovať v duchovnejšom alebo holistickom prostredí. Ako prezrádza astrologička, pomoc druhým a práca s ostatnými na dosiahnutí vyššieho potenciálu môže byť hlavnou témou naplnenia ich kariéry. 

Zaznamenajte si tieto konkréte dátumy v kalendári 

Astrologička hovorí aj to, že Jupiter bude v Rybách trvať neuveriteľných 5 mesiacov. To pre ne znamená skutočné šťastie. Ako udáva, milé Ryby, zaznamenajte si tieto konkrétne dátumy vo svojom kalendári: 28. december 2021 až 10. máj 2022. V tomto rozmedzí môžete čakať príval skutočného šťastia v rôznej jeho podobe. Nechajte sa aj trocha prekvapiť. Tiež navrhuje, aby Ryby venovali zvýšenú pozornosť novu v ich znamení 2. marca a splnu v ich znamení 10. septembra, pretože tento 6-mesačný interval je vhodný aj na plnenie si ideálov. Astrologička tiež upozorňuje na Venušu, ktorá vstúpi do Rýb 5. apríla a na Mars, ktorý do nich vstúpi zase 14. apríla, vtedy sa bude dariť najviac práve láske: „Dokonca Mars v Rybách je nápomocný pri vytváraní duchovnejšieho vzťahu k sexu a hnevu.“

Neprehliadnite: Znamenia, ktoré zažijú počas Vianoc skutočne zásadné zmeny: Týka sa to aj vás?

Treba zaujať proaktívny prístup k manifestácii svojich snov 

Hoci je Rybám šťastena skutočne naklonená netreba len pasívne čakať, ale tiež úsilie vynaložiť. Veď sa aj hovorí, že šťastie práve pripraveným a veci si vyžadujú čas aj trpezlivosť: „Stále budete musieť zaujať proaktívny prístup k manifestácii svojich snov... Bude k vám smerovať veľa šťastia, ale stále musíte ísť a pracovať na svojom osobnom a profesionálnom raste,“ uzatvára tému najšťastnejšieho znamenia roka 2022 astrologička. 
 

- Najčítanejšie -

Najväčší dom nábytku na webe