Presunúť na hlavný obsah

3 znamenia, ktorým sa tento týždeň bude dariť vo všetkom, čoho sa chytia: Na veľké rozhodnutia je správny čas

Partnerské vzťahy

Ak ste sa narodili v jednom z týchto troch znamení, bude sa vám dariť vo všetkom, čoho sa dotknete. Mali by ste dokonca zrealizovať všetky veľké plány, ktoré ste držali v hlave, no brzdil vás pred nimi prirodzený rešpekt.

Základ je zbaviť sa vnútorných strachov a naladiť sa na pozitívnu vlnu

Hoci október nepatrí medzi najobľúbenejšie mesiace roka, pre tri znamenia zverokruhu, bude naozaj výnimočný. Najmä jeho nasledujúci týždeň. Aj keď ste sa doteraz stretávali so sklamaním, mali ste náročnejšie obdobie a riadili ste sa najmä heslom, "Menej niekedy býva viac", prichádza veľká zmena. Tento týždeň bude naozaj rušný, no v tom pozitívnom smere.

Neprehliadnite: Neustále narážam pri hľadaní toho pravého na ženatých mužov: Dôvody, prečo majú milenky, dostali aj mňa

Teda pokiaľ ste sa narodili v znamení Leva, Barana a Škorpióna, určite. Odrazu pochopíte, že niekedy skrátka musíte niečo stratiť, aby ste niečo získali. To je skúsenosť, ktorú si máte z predchádzajúceho, náročného obdobia, so sebou niesť. Sporom a hádkam je koniec - svitá na lepšie, farebnejšie časy. 

Toto obdobie je ideálne na to, aby ste sa začali venovať novým projekom, ktoré majú už predurčené, stať sa úspešnými. Takisto sa nemusíte báť požiadať o zvýšenie platu, ono vám v konečnom efekte, bude zvýšený aj bez vášho väčšieho pričinenia.

Uvedomte si však, že váhavosť a vyčkávanie, musíte v tomto období, dať niekam bokom. Pokiaľ sa totiž zbavíte svojich strachov, podarí sa vám naskočiť na vlnu hojnosti. 

Prečítajte si: Keď sa láska zmení na peklo. Toxický vzťah spočíva podľa odborníkov v troch znakoch

Začnete sa obklopovať ľuďmi, ktorí sú pre vás prínosom a zbavíte sa manipulátorov vo svojom okolí. Prejaví sa vaša šikovnosť, kreativita a odhodlanosť. To všekto vám prinesie ovocie. Doprajte si dovolenku s najbližšími a užite si spoločný čas. Hoci doteraz na to nebol priestor, teraz je ideálne obdobie. 

- Najčítanejšie -

Najväčší dom nábytku na webe