Presunúť na hlavný obsah

Týchto 5 znamení zažije počas sviatkov lásku, príležitostný flirt aj nečakané stretnutie: Patríte medzi tých šťastných?

Lifestyle

Týchto 5 znamení zverokruhu môže tento rok počas Vianoc očakávať lásku, romantiku, príležitostný flirt, nečakané stretnutie a ďalšie vzťahové radovánky. Koniec roka k nim bude veľmi štedrý. Ak chcete vedieť, či patríte medzi nich aj vy, čítajte do konca...

Strelec 

Zatmenie Slnka v Strelcovi mu prinesie začiatkom decembra, pred koncom tohto roka, ešte jednu šancu, ktorú by mal naplno využiť: „Vášmu znameniu vládne Jupiter, planéta šťastia. Vaše možnosti sú nekonečné. Vždy ste pripravení na dobrodružstvo a Mars vo vašom znamení vo vás vyvoláva túžbu po známostiach, románikoch a možno aj novom horúcom milostnom živote. Ak ste vo vzťahu, navrhujem priniesť domov víno a zapáliť pár sviečok. Spomeňte si, prečo ste sa do svojho partnera vôbec zamilovali. Ak ste single, aktualizujte svoj vzhľad novým alebo dvoma outfitmi. Táto sezóna bude pikantná!” objasňuje astrologička Celeste Brooks pre portál bustle.com. Ide o posledné zatmenie Slnka v Strelcovi na dlhých 19 rokov, takže všetku šťastnú energiu využite vo svoj prospech. 

Mohlo by vás zaujímať: Plánujete spoločné bývanie? Toto môžete od partnera čakať podľa vášho znamenia

Býk 

Mesiac Býka podnieti jeho podvedomie, aby si dovolilo uspokojiť ku koncu roka všetky fyzické zmysly. Býk je totiž sám o sebe jedno z najzmyselnejších znamení zverokruhu a sviatočné obdobie zvýši jeho túžby: „Urán sedí vo vašom znamení a žiada vás, aby ste zmenili svoj život a zažili veci mimo vašich bežných vzorcov, a Saturn vás pozýva na mýtickú výpravu. V kombinácii vás tieto dve planéty pozývajú, aby ste prijali svoju zmyselnosť novými a možno nezvyčajnými spôsobmi. Ak ste vo vzťahu, skúšajte nové veci v posteli alebo objavujte nové miesta. Ak ste single, pripravte sa na nové romantické dobrodružstvo. Je pravda, že nenávidíte zmeny, ale milujete hlboké zmyslové zážitky, takže zmena môže byť v skutočnosti zábavná,“ hovorí Brooks. 

Rak

V tohtoročnom sviatočnom období si Rakov láska nájde, kamkoľvek pôjdu. Vaše srdce je pripravené otvoriť sa novým dobrodružstvám a príležitostiam: „Je ľahké milovať a tiež sa hlboko a ľahko zamilovať, ale táto sezóna má jedinečnú príchuť. Vďaka niekoľkým planétam, vrátane Pluta, ktoré vás nútia ponoriť sa hlbšie do zážitku lásky a romantiky, toto je rok, kedy sa staré vzťahy môžu stať novými, staré bolesti môžu byť zabudnuté a noví milenci môžu vstúpiť do vášho sveta,“ objasňuje romanticky astrologička. Nechajte si poradiť. 

Čítajte tiež: Výroky známych o aktuálnom znamení: Stotožňujete sa s niektorým z nich aj vy ako rodený škorpión?

Škorpión 

Zatmenie mesiaca v novembri aktivuje v Škorpiónovi romantické partnerstvá. Mars, planéta vášne, agresivity a sexu, bude prítomná v tomto znamení do 14. decembra. Podľa Brooks vám to dá všetku sebadôveru vo svete, aby ste mohli sledovať svoje najväčšie túžby: „Ste známi svojím sexepílom. Ak uvidíte nádherného cudzinca, urobte prvý krok. Ak sa spojíte, váš sexuálny život bude pravdepodobne na viac než dobrej ceste. Prehĺbte intimitu tým, že sa tiež emocionálne obnažíte,“ radí astrologička.

Kozorožec 

To najlepšie na koniec alebo inak povedané, zo všetkých znamení zverokruhu bude mať Kozorožec najväčšie šťastie. Zaistí im ho Venuša, planéta lásky a krásy, ktorá bude prechádzať ich znamením odteraz až do marca budúceho roka. Je to vhodný čas, ako využiť svoje schopnosti zvodcu/zvodkyne na pritiahnutie nových ľudí k sebe: „Očakávajte hlboko vášnivý vzťah, najmä ak medzi 9. decembrom a Silvestrom stretnete niekoho nového... Buďte nároční a nebuďte prekvapení, ak náhle pocítite, akoby ste sa s dotyčným stretli už v minulom živote. Možno to tak naozaj bolo,“ dodáva na záver Brooks. 

Neprehliadnite: Tieto dve charakterové črty vás predurčujú k šťastnému a trvalému vzťahu: Máte jednu z nich?

- Najčítanejšie -

Najväčší dom nábytku na webe