Presunúť na hlavný obsah

Posledná číslica v roku vášho narodenia vás definuje: Akou osobnosťou podľa nej ste?

Lifestyle

Každé číslo v dátume vášho narodenia má v sebe ukrytú zašifrovanú správu. Rozhodujúcou je vraj posledná číslica dátumu narodenia. Aká je tá vaša a ako sa pod jej vplyvom prejavuje vaša osobnosť?

Zašifrovanú správu rozuzľuje posledná číslica dátumu narodenia 

Ako informuje indský Times, podľa uznávaného indského numerológa, Siddhartha S Kumara, deň a dátum, kedy sme sa narodili, majú večný vplyv na náš život a existenciu. Každé číslo v ňom niečo symbolizuje a k niečomu nás predurčuje. Konečnú zašifrovanú správu, ktorú si v ňom nesieme, rozuzľuje tzv. posledná číslica dátumu narodenia. Tá vplýva na to, ako sa prejavujeme ako osobnosť. 

Ako zistíte svoju poslednú číslicu dátumu narodenia?

Je to jednoduché... Napíšte si svoj dátum narodenia vo forme DD-MM – RRRR. Ak ste sa napr. narodili 14. septembra 1990, vašou poslednou číslicou je samozrejme nula. Vždy sa orientujeme na poslednú číslicu roku, v ktorom sme sa narodili. 

Číslo 0 (Ľudia narodení v roku 1950, 60, 70, 80, 90, 00, 2010 atď.)

Ste veľmi prispôsobivý, inteligentný človek, rozhodujete sa nevtieravým spôsobom. Ako jednotlivec môžete dosiahnuť všetko a napriek tomu dokážete svoju skutočnú povahu veľmi dobre maskovať. Na ľudí pôsobíte očarujúco, fascinujete ich, ste záhadný. Chýba vám však trpezlivosť, tá je kľúčom k úspechu a rastu osobnosti. 

Mohlo by vás zaujímať: Odhaliť svoju budúcnosť môžete vďaka životnému číslu: Chcete vedieť, čo vás čaká?

Číslo 1 (Ľudia narodení v roku 1951, 61, 71, 81, 91, 01, 2011 atď.)

Ak je vaša posledná číslica 1, znamená to, že ste veľmi súťaživý človek. Užívate si výhru za každú cenu. Ste motivovaný, ambiciózny človek, nie ste typ, ktorý sa ľahko vzdáva. Svoje sny si plníte a bojujete do posledného dychu. Túžite po bohatstve, musíte sa však naučiť prispôsobovať sa istým veciam a okolnostiam. 

Číslo 2 (Ľudia narodení v rokoch 1952, 62, 72, 82, 92, 02, 12 atď.)

Vaša posledná číslica 2 vás predurčuje byť človekom, ktorý je označovaný ako ten, čo v sebe skrýva dve osobnosti. Jednu ukazujete ľuďom, ktorých milujete, tú druhú tým ktorými opovrhujete. Ste typ, ktorý musí byť neustále v pohybe. Mali by ste sa naučiť niektoré veci ignorovať, vypustiť ich v mene dobra pre seba. 

Číslo 3 (Ľudia narodení v roku 1953, 63, 73, 83, 93, 03, 13 atď.)

Vďaka svojmu číslu ste multidimenzionálna osobnosť. Ako človek máte na život rôzne názory. Máte tendenciu sa rozhodovať na základe rôznych uhľov pohľadu. Mali by ste sa však naučiť počúvať rady iných. Nie je príliš múdre odmietnuť radu, ak ste sa nad ňou ani nezamysleli. 

Číslo 4 (Ľudia narodení v roku 1954, 64, 74, 84, 94, 04, 14 atď.)

Ste osobnosť, ktorá si je vedomá toho, čo sa s ňou deje, čo sa okolo nej deje. Vyzeráte, že rozumiete potrebám iných. Viete, čo vás ako človeka motivuje a naopak demotivuje. Vaše myšlienky si ľudia vážia, sú vaším najcennejším aktívom. Na druhej strane si musíte uvedomiť, že je v poriadku, ak nepoznáte odpoveď na všetko. Nevyvíjajte na seba príliš veľký tlak. 

Čítajte tiež: Tieto dve charakterové črty vás predurčujú k šťastnému a trvalému vzťahu: Máte jednu z nich?

Číslo 5 (Ľudia narodení v roku 1955, 65, 75, 85, 95, 05, 15 atď.)

Ak je vaša posledná číslica 5, ste typom človeka, ktorý zrejme stelesňuje všetky aspekty ľudstva a života. To znamená, že ukrývate v sebe všetky základné zložky života ako oheň, vodu, zem  a vzduch. Všetky zasahujú do vašej osobnosti, tvoria jej základ. Ak si ich naplno uvedomíte, ste priam predurčení na úspech. Čokoľvek čoho sa dotknete, sa premení na to, po čom túžite. Je pre vás dôležité, aby ste venovali pozornosť aj svojmu spoločenskému životu. 

Číslo 6 (Ľudia narodení v roku 1956, 66, 76, 86, 96, 06, 16 atď.)

Ako človek sa rád ponárate do temnejších stránok života. Máte v sebe časť, ktorej sa „v tme darí“. Nejde o negatívnu vec, jednoducho napr. viete čerpať z negatívnych situácií vo svojom živote. Máte schopnosť eliminovať každého vo svojom okolí, kto vás ohrozuje. Mali by ste sa však naučiť dávať ľuďom vo vašom okolí aj priestor a nebyť príliš majetnícky. 

Číslo 7 (Ľudia narodení v roku 1957, 67, 77, 87, 97, 07, 17 atď.)

Ak je vašou poslednou číslicou 7, máte tajomnú osobnosť. Ste navonok krásny človek, bystrý s veľmi uhladenou osobnosťou. Na druhej strane vyzeráte, že viete svoje tajomstvá veľmi dobre skrývať pod nevinným úsmevom. Majte na pamäti, že ste tajomná duša, po ktorej ostatní prahnú, alebo z ktorej aj šalejú. Rada pre vás, nevyvíjajte na seba príliš veľký tlak.

Neprehliadnite: Aký majú význam číslice vo vašom dátume narodenia? Zistite zo zvedavosti, čo o vás prezradia

Číslo 8 (Ľudia narodení v rokoch 1958, 68, 78, 88, 98, 08, 18 atď.)

Vaša posledná číslica vás predurčuje byť osobnosťou s vážnymi a všestrannými myšlienkami. Dokážete sa pravidelne zaoberať novými konceptmi a nápadmi. Ste človek, ktorý si cení zmysluplnú diskusiu nad všetko ostatné. No najviac si ceníte blízkosť svojich blízkych. Je obdivuhodné, ak pomáhate druhým, ale majte na pamäti, že opakované obetovatovanie seba, nie je vždy dobrý nápad. 

Číslo 9 (Ľudia narodení v roku 1959, 69, 79, 89, 99, 09, 19 atď.)

Ak je vašou poslednou číslicou 9, ste typ človeka, ktorý sa javí ako veľmi pedantný. Ak ide o veci, ľudí, situácie, ktoré nie sú vašou šálkou kávy ako sa hovorí, ste v prístupe k nim veľmi opatrný. Ste perfekcionista a zdá sa, že vždy hľadáte dokonalú vec. Máte sklony usilovať sa o dokonalosť prakticky vo všetkom, čo robíte. Avšak, nebuďte tvrdohlaví. Začnite si všímať, čo hovoria ostatní, a buďte k nim ústretovejší.