Presunúť na hlavný obsah

Aký majú význam číslice vo vašom dátume narodenia? Zistite zo zvedavosti, čo o vás prezradia

Zábava

Každé číslo nesie v sebe istú vibráciu. Niekto na tieto veci verí viac, iný menej. Skúste však aspoň zo zvedavosti zistiť, či táto charakteristika na vás sedí.

Pokiaľ ste sa narodili 1.1.1990 potom bude vaše výsledné číslo 3. Jednoducho zrátate všetky cifry z vášho dátumu, daný súčet rozdelíte na 2 cifry a tie následne sčítate. Ak je súčet dvojciferný, znova číslice sčítajte, až kým nevyjde jedno číslo. (1 + 1 + 1 + 9 + 9 + 0 = 21 — 2 + 1 = 3). 

Prečítajte si: Z administratívy do luxusných destinácií po celom svete. Slovenka Katarína má prácu snov

Individualizmus a úspech je to, čo vás vystihuje najviac. Máte presne stanovené ciele, za ktorými si hlava nehlava idete. S nimi prichádza aj tvrdohlavosť a občas aj egocentrizmus.

Umiernenosť a láskavosť sú najsilnejšie benefity vašej osobnosti. Dokážete jednať s ľuďmi v akejkoľvek situácii a vždy vás majú všetci radi. Opačné správanie však môžete niekedy pociťovať precitlivelo.

3

Bohémsky život a stredobod pozornosti. Je s vami zábava a vo vašej spoločnosti sa rodia tie najlepšie nápady. Spoľahlivosť však nie je vašou výsadou a závisí od vašej náladovosti. 

4

Organizačný typ a zástanca zákona pre poriadok. Na jednej strane všetko tak dokonalé, až to môže skĺznuť do nudy alebo žiarlivosti voči opačnému pohlaviu.

5

Chameleón. Dokážete sa prispôsobiť akejkoľvek situácii za akýchkoľvek podmienok. Pôžitkári, ktorí milujú slobodu a zaujímajú sa o všetko nepoznané. S tým prichádza aj mnoho rizík.

6

Rodinný typ, ktorý preferuje harmóniu. Nič viac k životu nepotrebuje, to je jeho celoživotná náplň. S tým prichádza však aj podozrievavosť a žiarlivosť

7

Jedinci túžiaci po múdrosti a poznaní. Radi si hľadajú svoju cestu, o ktorú sa môžu duchovne alebo mentálne oprieť, ak sa ocitnú v spoločnosti, tak len v kruhu veľmi blízkych osôb. 

8

Úspešní ľudia, ktorí poznajú svoju cenu. A pod ňu nikdy neklesajú. Majú svoju hrdosť, napriek tomu vedia robiť aj kompromisy. 

Neprehliadnite: Kvetiareň si vás získa na prvý pohľad: Dve mladé baby priniesli na Slovensko úplne nový koncept, je skutočne jedinečný

9

Aristokracia im koluje v krvi. Obrazne povedané. Ide o veľmi spoločensky založené typy ľudí, ktorí sú večnými optimistami a rovnakými ľuďmi sa radi obklopujú. Niekedy môžu pôsobiť chladno.

- Najčítanejšie -