Presunúť na hlavný obsah

Títo muži patria jednoznačne do kategórie lakomcov: Sebe doprajú, na vás však budú šetriť

Partnerské vzťahy

Hoci na prvý pohľad sa vzťah s nimi môže zdať ako rozprávka, zdanie občas klame. Aj keď títo muži na sebe ani náhodou nešetria, čo sa týka vás - budú robiť presný opak.

Na istú kategóriu mužov by ste si mali dať naozaj pozor. Hoci na prvý pohľad vyzerá život po ich boku skutočne ako v rozprávke, nie je to úplne pravda. Žijú síce obklopení prepychom, doprajú si veľmi kvalitné veci, snažia sa zabezpečiť si mimoriadne komfortný život, no na druhej strane toto všetko robia najradšej sami pre seba.

Áno, radia sa totiž do kategórie ľudí, ktorí síce nešetria, avšak prioritne sami na sebe. Čo sa týka vás, až také ružové to nebude - preto radšej pri nich nemajte veľké očakávania.

Prečítajte si tiež: Túto jednu vec si osvojte, ak nechcete, aby váš vzťah zovšednel: My s manželom ju praktizujeme v spálni aj mimo nej

Plní paradoxov a protikladov

Sú veľmi priamočiari, hovoria veci tak ako ich myslia, ničím a nikým sa nenechajú obmedzovať a zároveň je ťažké odhadnúť ich povahu. Navyše sú totiž plní paradoxov a protikladov. Spomedzi všetkých znamení patria medzi tie najkomplikovanejšie. Aj keď v sľubovaní sú majstarmi, keď už príde na činy je o niečo horšie. Tie im robia značné problémy. Najmä ich plnenie.

Reč je o Býkoch Levoch a Vodnároch. Tvária sa ako obetaví chlapi s milosrdnou povahou, ktorí sľúbia aj modré z neba, no na realite to zväčša nevidno, práve kvôli ich lakomosti. Táto vlastnosť je ich veľmi silnou povahou črtou. Nedokážu s ňou bojovať, nakoľko si ju sami nepripúšťajú. Preto ak máte od nich veľké očakávania, radšej ich skresajte. Predídete tak zbytočnému sklamaniu.

Neprehliadnite: To, pri čom som nachytala manželovu sekretárku by ste nechceli zažiť: Môj muž mi zatajil jednu vec a pochoval náš vzťah

Boli ste niekedy vo vzťahu s takýmto mužom?

spolu hlasovalo 274 ľudí

Áno
223
Nie
51

- Najčítanejšie -

Diskusia k článku

comments powered by Disqus