Presunúť na hlavný obsah

Najpopulárnejšie detské mená a ich význam podľa numerológie: Aká budúcnosť vašich najmenších čaká?

Zábava

Viete, aké sú najpopulárnejšie mená súčasnosti u nás? Pozrite sa spolu s nami, kto v rebríčku chlapcov aj dievčat vedie a samozrejme aj na význam toho, čo si jeho nositeľ so sebou do života berie.


Sofia

Sofia vedie v rebríčku dievčenských mien a je gréckeho pôvodu. Nazývala sa tak aj najveľkolepejšia katedrála na svete Hagia Sofia v Carihrade. Z numerologického hľadiska ju charakterizuje zmysel pre krásno, múdrosť. Sofie sú veľmi inteligentné a majú vopred predurčenú skvelú budúcnosť. Jej nositeľky majú celý život pocit, že sú milované. Sú mimoriadne priebojné a vždy sa angažujú v mnohých veciach.

Mohlo by vás zaujímať: Vaša reč tela niekedy prezradí viac, ako by ste chceli: Na tieto gestá si pri konverzácii dajte pozor

Sofie sa uplatnia ako skvelé novinárky, lekárky, či právničky. Majú veľa priateľov a rady sa zabávajú. Ich šťastné farby sú oranžová, žltá, oranžová, modrá a biela, číslo 7. Ochranné rastliny čakanka a fenikel.

Nina 

Nina je ruské meno, no má vraj grécky pôvod. Jeho význam je "pochádzajúca z mesta Ninive". Ninky sú veľmi tajomné a je náročné sa v nich vyznať. Charakterizuje ich pôvab a vznešenosť. Sú veľmi emotívne, očarujújúce, citlivé a nežné. Vo všeobecnosti ich ľudia majú naozaj radi. Keď vyrastú, túžia po rodine a záleží im na tom, aby ich mal niekto rád.

Je dobre rozvíjať ich spoločenskú povahu. Sú z nich nadané umelkyne, maliarky, fotografky, lebo majú cit pre detaily. Osobným číslom týchto žien je 7. Šťastné farby sú zelená, biela a modrá. Ochranné rastliny zase fialka, prvosienka. 

Jakub

Jakub má hebrejský pôvod a jeho význam je "držiaci sa za pätu", "druhorodený". Títo ľudia sú naozaj citliví, láskaví a prejavuje sa to v detstve aj dospelosti. Zároveň ide však o mimoriadne silné osobnosti, s pevným postojom a jasným názorom na veci. Majú výbornú pamäť, ktorú vedia využiť vo svoj prospech.

Neprehliadnite: Poznajte dôverne reč tela. Ako spoznáte, či sa niekomu páčite alebo či vám klame?

Majú skutočne pevnú vôľu, čo využívajú neskôr v kariérnej oblasti a vždy sú týmpádom na na čele tímu. Uplatnia sa ako sudcovia, advokáti, či vrcholoví manažéri. Ich šťastná farba je červená. Ochranné rastliny púpava, chmeľ. Osobným číslom tohto mena je 6.

Tomáš

Tomáš má hebrejský pôvod a v preklade znamená "dvojča". Ide o ľudí, ktorí na prví pohľad pôsobia ako vodcovia, no zároveň sa v nich ukrýva veľká dávka citlivosti. Sú naozaj úprimní, inteligentní, no majú v istom smere komplikovanú povahu. Nedokážu sa pretvarovať a nikdy neprepáčia zradu.

Pokiaľ sa v živote  budú spoliehať vždy sami na seba, dokážu získať všetko, po čom túžia. A aj keď sa mnohým vždy ich sny zdajú nerealistické, oni dosiahnu naozaj všetko, po čom túžia.

Sú z nich úspešní vedci, informatici, analytici, či marketingoví riaditelia. Ich šťastná farba je modrá a zelená, ochranné rastliny medovka a ružový klinček. Osobným číslom je 3.

 

- Najčítanejšie -

Najväčší dom nábytku na webe