Presunúť na hlavný obsah

Dôvod, prečo vám veci v živote nevychádzajú, môže byť aj karmický dlh: Skutočne to takto funguje?

Zábava

Neustále vám v živote niečo nevychádza a máte pocit, že sa vám smola stále lepí na päty? Možno si len so sebou nesiete karmický dlh z minulosti, ktorý týmto spôsobom skrátka splácate. Jednoduchým výpočtom zistíte, či sa to týka aj vás.

Nemá ho každý, no v životoch mnohých z nás sa objavuje čoraz častejšie. Počuli ste už o karmickom dlhu? Pozrieť by ste sa na neho mali najmä v prípade, ak sa vám veľmi nedarí. Aj toto môže byť dôvod. Na to aby ste si ho vypočítali, vám stačí váš dátum narodenia. Pri sčítaní budete hľadat čísla 13, 14, 16 a 19. Ak sa jedno z daných čísiel, v akejkoľvek fáze sčítavania objaví, znamená to, že karmický dlh máte. Ak nie, skrátka vás len zrejme trápi náročnejšie obdobie. 

Príklad výpočtu: 

  • Dátum narodenia máte: 7.6.2000 
  • 7+6+2+0+0+0=14  
  • 14 - tka je teda číslo vášho karmického dlhu

Ten však netreba vnímať negatívne, ale má ísť o určitú lekciu, ktorá nás má v živote niekam posunúť a niečo nás naučiť. 

Karmický dlh čísla 13

13 v karmickom ponímaní súvisí s lenivosťou a pasivitou. Zrejme ste sa v minulom živote práve nepretrhli, nemali ste tendencie napredovať a stagnovali ste na jednom mieste. Pravdepodobne dnes nedostávate nič zadarmo, natrápite sa kým sa k niečomu, po čom túžite prepracujete, ale práve to je vaša životná lekcia. Ak vytrváte a nevzdáte to, budete úspešní. 

Neprehliadnite: Mindfulness, sex cez chat, či spoločný orgazmus: Aj trendy v milostnom živote napredujú a menia sa

Karmický dlh čísla 14

Títo ľudia viedli v minulosti naozaj bohémsky život. Mali množstvo partnerov, ktorých striedali, užívali si a nezaujímali sa o iných. Karma ich chce v súčasnosti naučiť, že by mali myslieť aj na svoje okolie. Preto ich život pripomína jazdu na horskej dráhe. Su vystavovaní mnohým pokušeniam a vždy keď neodolajú, táto lekcia sa zopakuje. Áno, majú problém nájsť si stáleho partnera. Vždy sa totiž cyklia v hriechoch z minulosti. Pokiaľ sa im podarí byť verným bez toho, aby niekoho zranili, ich život naberie konečne nové a krajšie kontúry. 

Karmický dlh čísla 16

Jedinci so 16 - tkou sa v minulosti povyšovali nad iných, boli arogantní, nepríjemní a preto ich vlastné ego v dnešnej realite trpí. Prechádzajú si mnohými zlyhaniami, porážkami, ktorým nerozumejú, no dôležité je odnaučiť sa na iných pozerať zhora. To ich urobí lepšími a zároveň posunie aj ich život značne k lepšiemu.

Prečítajte si: Tri typy sexov, ktoré musíte vyskúšať. Prebudia vo vašom vzťahu lásku, ale aj zmyselnosť

Karmický dlh čísla 19

V minulom živote ste sa správali veľmi sebecky. Nepomohli ste ľuďom, ktorí vás prosili o pomoc, naopak boli vám na smiech. Jediný na koho ste mysleli, ste boli vy sami. Uprednostňovali ste vlastné blaho a pohodlnosť. Teraz sa vám stáva, že potrebujete podať ruku vy, no ostatní sa vám obracajú chrbtom. Ak chcete aby sa vo vašom živote niečo zmenilo, začnite robiť dobré skutky. To je jediná cesta.

 

- Najčítanejšie -

Najväčší dom nábytku na webe