Presunúť na hlavný obsah

Lev je kráľ milencov, Býk sa radí medzi najvytrvalejších: Viete, koho máte v posteli?

Partnerské vzťahy

Jednotlivé znamenia sa líšia nielen v povahových črtách, ale aj v tom ako sa správajú v spálni. Kto sa radí medzi najlepších milencov a kto je skôr pasívny a očakáva aktivitu a iniciatívu od svojej polovičky?

Téma mileneckého života je vždy veľmi diskutovanou. Nielen v očiach žien, ale aj mužov, hoci to neradi priznávajú. Kým chlapi riešia najmä periodicitu, nežnejšie pohlavie sa zameriava skôr na kvalitu. My vám prezradíme, ktoré znamenia patria medzi najlepších milencov a kto má v tejto oblasti tak trochu rezervy. 

Najlepší, najvytrvalejší, pasívny, či akčný - v ktorej kategórii je ten váš?

Medzi top milencov vraj patrí Lev, Strelec, Rak a Panna. Tieto znamenia sa vyznačujú tým, že im záleží nielen na vlastnej spokojnosti, ale zaujímajú sa aj o prežívanie svojej polovičky.

Vždy sa snažia u toho druhého vzbudiť túžbu, nedajú dopustiť na predohru, chcú mať zo sexu pôžitok, no zároveň sú radi ak to cíti aj ich partnerka. Podľa nich posúva kvalitné milovanie aj vzťah do inej roviny. 

Neprehliadnite: Neustále narážam pri hľadaní toho pravého na ženatých mužov: Dôvody, prečo majú milenky, dostali aj mňa

V kategórii najvytrvalejších milencov je jednoznačne Býk a Škorpión, no musíte tiež rátať s tým, že nie je práve emočne v tejto oblasti naladený.

Zväčša mu ide skôr o fyzické prežívanie ako emotívne veci pri sexe. Je pragmatický, rád si užíva a to ako sa cítite vy už až tak veľmi nerieši. 

Za najpasívnejšieho v spálni sa považuje Vodnár, Blíženec a Baran. Kým jeho očakávania od vlastnej polovičky sú skutočne veľké, on sám nemá potrebu sa v posteli pretrhnúť.

Rád je zvádzaný, obskakovaný, chválený, no zároveň mu stačí to len prežívať. To že by to partnerke opätoval, sa stáva veľmi zriedkavo. On sám si to ani neuvedomuje, je to skrátka jedna z jeho čŕt, ktorú buď budete akceptovať alebo nie. Tiež býva v prejavovaní citov chladný, také to klasické držanie za ruku, či bozky na verejnosti mu nikdy neboli príjemné. 

Prečítajte si: Keď sa láska zmení na peklo. Toxický vzťah spočíva podľa odborníkov v troch znakoch

Váhy, Ryby a Kozorožci sú tí najakčnejší. V sexe zbožňujú dobrodružstvá, užívajú si to na neznámych miestach, radi sa predvádzajú a dokazujú si svoju atraktivitu. 

- Najčítanejšie -