Presunúť na hlavný obsah

Toto ženy očakávajú v sexe: Čo pred mužmi nepovedia nahlas a aké sú ich nesplnené túžby?

Partnerské vzťahy

Ženy sú väčšinou v otázkach toho, čo od sexu očakávajú veľmi ostýchavé. Ako keby sa hanbili povedať nahlas, po čom túžia. My sme sa ich to opýtali na rovinu a boli veľmi úprimné.

Ženská sexualita je témou, ktorá je aj v 21. storočí tak trochu tabu. Kým o túžbach mužov, sa veľa hovorí a píše, na ženy ako keby sa v tomto smere zabúdalo. Resp. ony samy o tom oveľa menej hovoria. Ako keby mali v sebe nejaký ostych, ktorý im v tom bráni. My sme vyspovedali tri ženy, ktoré veľmi otvorene prezradili, po čom v posteli túžia. Ich odpovede vás zrejme prekvapia. 

Prečítajte si: Posteľová revolúcia: Tri tipy ako vrátiť do postele vášeň a užívať si rovnako ako na začiatku vzťahu

Nežnosť a dotyky

"Ja osobne sa s mojim mužom o sexe vôbec nebavím. Príde mi to zvláštne. Samozrejme, že on sa túto tému snaží otvárať, pýta sa na to, čo sa mi páči, čo nie, ale moje odpovede sú zväčša vo veľmi neutrálnej rovine, bez toho, že by som niečo konkretizovala. Neviem, prečo v tomto nie som otvorená ani z čoho to pramení. No ak mám povedať, čo je pre mňa najviac vzrušujúce, je to predohra a dotyky."

"Za mňa je to v dnešnej dobe veľmi podceňované, no ja by som to naozaj ocenila, ak by sa v tomto smere snažil. Týmpádom má celý sex úplne inú intenzitu. Len teda môj muž to nejako neovláda, alebo na to zabúda. A myslím, že nie som jediná, žena, ktorá to tak má nastavené."

Nečakaný a dobrodružný sex na zakázanom mieste

"Sme spolu s mužom sedem rokov a potešilo by ma, ak by ma v tomto smere občas prekvapil. Nepotrpím si na romantiku v štýle sviečok a červených ruží. Mohol by len naplánovať taký nečakaný sex, na nejakom zakázanom mieste. Nikdy sme to takto nerobili a je to niečo, po čom úprimne túžim. Podľa mňa sa chce v tejto oblasti každá z nás občas cítiť ako hlavná hrdinka v nejakom filme."

Neprehliadnite: V manželstve ma začalo zaujímať, odkiaľ má Alex toľko peňazí: Stretnutie s touto osobou rozlúštilo záhadu

Flirt a slovné hry

"Pre mňa je najvzrušujúcejšie, ak mi nechá priestor na žiarlenie.  Áno, uvedomujem si, že to asi znie divne. Občas sa mi však páči, ak vidím ako po ňom ide nejaká žena v bare a on sa síce usmeje, no svojim spôsobom ju "odpálkuje". Zvyšuje to v mojich očiach jeho sexappeal. No zároveň v posteli potom očakávam, že ma bude dráždiť aj slovne. Podľa mňa je aj toto dôležitá súčasť aktu. Páči sa mi ak mi lichotí a dáva mi najavo túžbu aj týmto spôsobom."

Hovoríte o svojich sexuálnych túžbach, otvorene pred partnerom?

spolu hlasovalo 352 ľudí

Nie
153

- Najčítanejšie -

Najväčší dom nábytku na webe