Presunúť na hlavný obsah

Aby sex netrval len pár minút. Čo robiť, aby ste si užili rozkoš čo najviac?

Sex a vzťahy

Aj keď by ženské pohlavie uvítalo, aby trvalo o čosi dlhšie, pre mnohých mužov je milovanie záležitosťou niekoľkých minút. Netreba však zúfať - dá sa to zmeniť.

Znecitlivenie ako prvá pomoc

Mnoho mužov má problém s predčasnou ejakuláciou, ktorá prichádza ešte dlho pred uspokojením ich partnerky. Nie je to neobvyklá vec, no zároveň mnoho zástupcov mužského pohlavia tento problém nerieši - pokiaľ ich o to priateľka vyslovene nepožiada. Aj keď táto téma nie je príjemná, je potrebné, aby ste sa so svojím partnerom o tejto záležitosti porozprávali, inak je vysoko pravdepodobné, že bude mať mylný pocit, že ste s jeho výkonmi spokojná.

Existuje mnoho prostriedkov na to, ako dosiahnuť znecitlivenie a tým prirodzene oddialiť ejakuláciu. Ak používate ochranu, siahnite po hrubších kondómoch. Na druhej strane existuje tiež mnoho výrobkov, ktoré sľubujú vytvorenie akejsi ''vrstvy'', ktorá znecitlivý pohlavný orgán vašej polovičky. Stačí sa opýtať v lekárni.

Prečítajte si: Táto hodina je ideálna na sexuálne dobrodružstvá: Práve vtedy si vraj užijete najviac

Druhé kolo ako povinnosť 

Napriek hrubšiemu kondómu či produktom, ktoré sľubujú okamžité znecitlivenie, muž nezmení svoj pôvodný výkon na heroický. Vraví sa, že tréning robí majstra - a to platí aj v prípade sexu. Zatiaľ čo mnohí nedajú dopustiť na pravidelné masturbovanie, existujú páry, pre ktorých je povinnosťou druhé kolo. Vyberte si, čo vám v tomto prípade vyhovuje viac. Faktom je, že ak jeden z týchto rituálov vyskúšate, zrejme od neho neupustíte. Obzvlášť druhé kolo si ženy pochvaľujú - nakoľko ich partner brá nielen ohľad na to, či ich dostatočne uspokojujú, ale zároveň vydržia oveľa viac. 

Tantrický sex 

Napriek tomu, že sme o ňom počuli už asi všetci, ho praktizovali len niekoľkí z nás. Milovanie podľa filozofie hinduizmu pritom dokáže vyvolať hlboký orgazmus, aký sa pri klasickom sexe len tak nepodarí dosiahnuť - a páry, ktoré tento typ rozkoše praktizujú už dlhšie, tvrdia, že sa dokážu milovať celé hodiny. Za pokus to stojí, čo poviete? 

Jedna z najzákladnejších pôloh tantrického sexu spočíva v tom, že partner sedí so skríženými nohami, zatiaľ čo partnerka si obkročmo sadne do jeho lona. Nohy by mala mať obmotané okolo mužského tela a prsia pritlačené k jeho hrudníku. Odborná literatúra tvrdí, že už jednoduchým trením je možné stimulovať bod G a navodiť vzrušenie, ktoré sprevádza hlboký vaginálny orgazmus.

Neprehliadnite: Nepotrebujú ho každý deň: Koľkokrát je optimálny sex pre opačné pohlavie?

- Najčítanejšie -

Najväčší dom nábytku na webe