Presunúť na hlavný obsah

Táto hodina je ideálna na sexuálne dobrodružstvá: Práve vtedy si vraj užijete najviac

Partnerské vzťahy

Áno, aj to, kedy sa venujete milostným dobrodružstvám, vraj ovplyvňuje samotnú kvalitu sexu. Pozrite sa spolu s nami, kedy je ideálny čas ísť na to.

Existuje ideálny čas na milostné dobrodružstvá?

Ak chcete mať naozaj kvalitný sex a vychutnať si ho, potom je dôležitá aj samotná hodina, kedy sa s partnerom milostným dobrodružstvá oddávate. Všetci máme množstvo povinností - práca, deti, starostlivosť okolo domácnosti, ono sa to nezdá, no do istej miery nás to značne vyčerpáva.

Preto je fajn nastaviť si reálny harmonogram a režim, v ktorom si necháte priestor aj na svoju polovičku. Odborníci majú úplne jasno aj v tom, kedy je na to najideálnejší čas. 

Mohlo by vás zaujímať: 5 najčastejších dôvodov nevery: Trojka vás zrejme prekvapí, tejto chyby sa dopúšťa takmer každá žena

Kým okolo 17:00 hodiny, kedy väčšina ľudí chodí domov z práce, naša energia klesá, sme menej produktívni a nedokážeme sa už sústrediť, presný opak sa stane medzi 19:00 - 21:00. Práve vtedy nastáva akási regenerácia tela, cítime prílev energie a je čas sa zamerať aj na svojich blízkych. Nie sme takí unavení, ako tesne pred spaním, a zároveň máme ešte dostatok priestoru na to venovať sa jeden druhému. 

Áno, je pravda, že ak má človek mladšie deti, bude aj im treba nastaviť večerný spánok o niečo skôr (aby sme to v danom časovom okne stihli), no to tiež nie je na škodu.

Práve okolo 19:00 večer sa totiž dokážeme najviac uvoľniť, opadne z nás stres a endorfíny, ktoré sa pri sexe vyplavujú sa nám veľmi hodia. Navyše v tomto čase sú vraj ženy oveľa ochotnejšie experimentovať a skúšať nové veci ako napríklad neskoro večer. Tak čo, skúsite to aj vy?

Čítajte tiež: Muži na rovinu: To, že ženu podvedieme, nie je otázkou jedného večera, ale dlhodobého problému

Myslíte, že správne načasovanie má vplyv na kvalitu sexu?

spolu hlasovalo 330 ľudí

Nie
137

- Najčítanejšie -

Najväčší dom nábytku na webe