Presunúť na hlavný obsah

Čo o vás prezrádza typ muža, ktorého si vyberáte? Tento typ žien pravidelne skončí pri zadanom či narcistovi

Partnerské vzťahy

To, čo si v sebe nesieme, to vraj aj priťahujeme. A funguje to aj vo vzťahoch. Možno práve preto končíte vždy pri tom nesprávnom. Pozrite sa spolu s nami, ako to funguje.

Aj vy máte pocit, že neustále priťahujete ten istý typ mužov? Vždy skončíte pri sebcovi, egocentrikovi, odporcovi záväzkov či narcistovi, hoci sa túžite usadiť? Ak ste odpovedali áno, chybu musíte hľadať sama v sebe. Skrátka rovnica, že istý typ žien, priťahuje určitých mužov, platí dokonale. Len treba vedieť, aké menovatele sú jej základom. 

Zadaní muži a nízke sebavedomie žien

Pokiaľ sa vám stáva, že sa pravidelne s niekým zblížite, no keď už ste v štádiu zamilovanosti zistíte, že je zasnúbený, ženatý či má deti, veľmi často to má súvis s vašou sebaúctou. Najmä ak sa vám to stáva skutočne na pravidelnej báze.

Neprehliadnite: Títo muži patria do kategórie najlepších klamárov: Odhaliť ich dá zabrať, no pomôže vám tento jeden trik

Ženy s nízkym sebavedomím, s minimálnou dávkou hrdosti si totiž nejako podvedome vyberajú práve takéto typy mužov. Hoci navonok môžu pôsobiť vyrovnane, väčšinou je za tým nejaká neprekonaná trauma z minulosti či detstva, ktorá sa na nich podpísala týmto spôsobom. 

Druhá kategória chlapov, ktorí vás priťahujú, sú emočne nedostupní. Takí, ktorí vás od začiatku v podstate nejako neriešia, no vy sa do nich okamžite zamilujete. Sú chladní, odmeraní, nezáleží im na vás, no nedokážete sa od nich odpútať, hoci o tom viete. Zrejme máte pocit, že na nikoho lepšieho nemáte, no to nie je ani náhodou pravda. 

Prečítajte si: Aby chémia zafungovala. Čo je potrebné, aby ste v mužovi prebudili vášeň?

Tzv. "chodiace" problémy

Keď pravidelne narážate na chlapov, ktorí sú síce milí a láskaví, no neustále sa hýbu na hrane či v nejakých problémoch, zrejme trpíte spasiteľským komplexom. V dnešnej dobe ho má naozaj veľa žien. Majú pocit, že práve ony sú tie, ktoré mu pomôžu zmeniť sa a navedú ho na správnu cestu.

Vtedy robíte všetko, len aby ste mu pomohli, no vášmu okoliu je jasné, že je to zbytočné. Títo muži sa väčšinou nemenia a vás len oberajú o najkrajšie roky života. Býva totiž pravidlom, že sa od nich naozaj ťažko odpútava. Či už z ľútosti, alebo z pocitu vlastného zlyhania.

Myslíte si, že si muža po svojom boku, vyberáme na základe svojho detstva a minulosti?

spolu hlasovalo 215 ľudí