Presunúť na hlavný obsah

Podvádzané manželky vs. luxusné spoločníčky: Toto muži hľadajú v cudzej posteli

Partnerské vzťahy

Zamysleli ste sa niekedy nad tým, čo muži skutočne hľadajú v náručí iných žien? Ide len o sex alebo je za tým viac?

Áno, jedno je isté. Pohľad mužov a žien na sex sa líši. O tom niet pochýb. Prečo však muži mimoriadne často skončia v cudzej posteli a uprednostnia ju pred teplom domova a zázemím? Odpovede vás zrejme prekvapia, lebo hľadať za tým len sex je úplne zbytočné. Ako zrejme tušíte, do spální cudzích žien, ženie chlapov niečo celkom iné. My sme vyspovedali ženu, ktorá je sama luxusnou spoločníčkou a tieto tipy chlapov sa jej veľmi otvorene zverujú.

Bol ochotný obetovať na oko dokonalý "insta" život, za pár nocí s luxusnou spoločníčkou

"Pamätám si úplne živo posledného, ktorý prišiel. Hovorme mu Samo, ale volal sa inak. Dobre situovaný tridsiatnik, doma nádherná, akože fakt dokonalá žena, dve zdravé deti a on hľadal uspokojenie inde. Bol ochotný obetovať na oko dokonalý "insta" život, ktorý jeho žena prezentovala na sociálnych sieťach, za pár nocí s luxusnou spoločníčkou. Lebo hoci na fotkách a na okolie pôsobili ako dokonalý pár, opak bol pravdou."

Neprehliadnite: Odhaľte, aký kvalitný je vzťah s vašou polovičkou: Stačí odpovedať na túto otázku a zistíte, na čom ste

"Nedostávalo sa mu dostatok pozornosti, jeho žena prioritne riešila deti a čokoľvek spojené s ním, malo vždy počkať. Ono zrejme takúto fázu ustojíte istý čas, ale ak trvá príliš dlho, pohár pretečie. To poznáme všetci. Povedal mi, že sa cíti nepotrebný, nedocenený a potrebuje mať pocit, že je pre niekoho dôležitý. Takže áno, chlapom ide aj o sex, ale nie je to nr.1 ako väčšina žien predpokladá."

Každý žije vlastný život a v podstate fungujú ako kamarátsky spolubývajúci

"Druhý, ktorý sa mi automaticky premietne v hlave je Ivan. Rovnako, dobre zabezpečený 35 ročný, mladý chalan, žijúci vo vzťahu, v ktorom nevidí, že by po ňom jeho polovička túžila. Sú spolu 17 rokov a skrátka skĺzli do stereotypu a nedokážu sa z neho dlhodobo dostať. Prestali sa bozkávať, spávajú spolu len vo chvíľach, keď to obaja berú ako povinnú jazdu, no o akejkoľvek vášni, pri nich nemožno ani len hovoriť."

Prečítajte si: Keď sa láska zmení na peklo. Toxický vzťah spočíva podľa odborníkov v troch znakoch

"Každý z nich žije vlastný život a v podstate fungujú ako kamarátsky spolubývajúci. Sex má rád a chce si ho užívať, no so svojou polovičkou je to skôr len o rutine. Preto siahol po službách ako ponúkam ja. Pre niekoho nepochopiteľné, pre iného nevyhnutnosť."

Hoci svoju polovičku milujú skrátka chcú skúsiť niečo iné a ich ženy nie sú ochotné na to pristúpiť

"No a tretia kategória v chlapov, v tomto smere sú tzv. zvedavci. Hoci svoju polovičku milujú, skrátka chcú skúsiť niečo iné a ich ženy nie sú ochotné na to pristúpiť. Experimentujú vo veľkom, zbožňujú nové výzvy v živote aj v sexe a podľa toho sa aj správajú."

Čítajte tiež: Všetci ju chceli do postele, ja som s ňou strávil noc: Ráno ma čakal totálny šok, toto by mi nezávidel žiadny muž

"Vo svojej podstate sú vždy veľmi milí a galantní, no samozrejme vedia, čo chcú. Nijako ich samozrejme takéto správanie neospravedlňuje, no majú na neho dôvody, ktoré dokážu okamžite pomenovať. "

Dokázali by ste prekusnúť neveru?

spolu hlasovalo 441 ľudí

Nie
326

- Najčítanejšie -

Najväčší dom nábytku na webe