Presunúť na hlavný obsah

Všetci ju chceli do postele, ja som s ňou strávil noc: Ráno ma čakal totálny šok, toto by mi nezávidel žiadny muž

Partnerské vzťahy

Keby som vedel, čo sa vykľuje zo ženy, ktorú chcel každý chlap dostať do postele, zrejme by si to všetci rozmysleli, vrátane mňa.

Budem úplne otvorený, každý chlap to pozná a v jeho okolí je určite žena, ktorú, keď vidí, ihneď si ju predstaví vyzlečenú. My so známymi sme mali v okolí tiež takú jednu, o ktorá bola stredobodom našich pánskych debát a asi všetci sme sa zhodli na tom, že mať ju posteli by nebolo úplne od veci. Bola tak príjemne žensky sebavedomá blondína, bolo na nej vidno, že pozornosť mužov si užíva a rada sa pred nimi tak trochu predvádza. 

Čítajte tiež: Žena, ktorá dokáže mužovi splniť toto v posteli, bude mať vždy navrch: Robíte to?

Jej repertoár v posteli bol bohatý a možno práve to mužov priťahovalo

Bola slobodná a kolovali o nej reči, aká je v posteli. To v nás chlapoch povzbudzovalo naše túžby ešte viac a vždy sme si robili srandu, ktorému ďalšiemu sa podarí dostať ju do postele. Máte tak pocit, že takáto žena je na dosah a že to predsa nemôže byť nič, na čo by ste nemali. Nemusím asi nikomu vysvetľovať, že prioritne išlo len o sex a rozptýlenie. 

Keďže sme sa osobne poznali, často sme na seba narážali, keď sa to však stalo v saune a v spa, nabralo to zrazu iný rozmer. Zrazu sme obidvaja chodili cvičiť do fitness centra častejšie a neverbálne sme komunikovali práve tým, že naše „náhodné“ stretnutia boli častejšie a častejšie.
Bolo cítiť vzájomnú náklonnosť a celkovo, toto intímne prostredie medzi nami veľa zmenilo, predsa len, ste tam polonahý a všetko vnímate tak trochu inak.

Potom sme sa však stretli v jeden večer v spoločnosti priateľov a v ten večer sme obaja tušili, že toto bude tá naša príležitosť. Po tom, čo som s ňou zažil v saune, som si veril a začal som s ňou flirtovať. Mám rád, keď je žena spoločenská a sexi zároveň a k tomu prispieval aj nejaký ten pohárik prosecca. Uprostred večera som ju pozval k sebe domov a bez zaváhania súhlasila, takže mi tým jasne dala najavo, že budeme mať skvelý večer. 
A tak to aj bolo, v posteli bola poriadne odviazaná a hravá, jednoducho sen každého chlapa niečo podobné zažiť. Vôbec jej nerobili problém aj tie najodvážnejšie praktiky, to som zostal prekvapený. Zašlo to až tak ďalej, že sa nechala nahovoriť na sex s ďalšou ženou a mali sme trojku.

So ženami na jednu noc však nespím do rána, je to taký znak toho, čo tým muž myslí bez toho, aby niečo musel vysloviť. Zdá sa však, že táto kráska to napriek bohatým predošlým skúsenostiam nepochopila a tak som jej ešte v noci zavolal taxík.

Ráno som onemel, keď sa predo mnou zjavila 

Ráno ma čakalo prekvapenie, keď niekto zazvonil na zvonček. Išiel som otvoriť a videl som, že tam stojí práve ona. Myslel som si, že si niečo zabudla a dúfal som, že jej nebudem musieť vysvetľovať, že medzi nami nič viac nie je. Omyl. 

Neprehliadnite: Ženy v týchto štyroch znameniach najviac milujú sex: Ide im to doslova z očí

Keď som otvoril, zostal som v šoku. Stála pred dverami so zbalenými kuframi a oznámila mi, že keďže mi dovolila to, čo ešte nikomu, znamená to, že medzi nami je asi niečo viac a že sa ku mne sťahuje. Najskôr som sa nezmohol na slová a zostal som v šoku. Po jednej noci a nasťahovať sa ku mne? 
Vedel som, že tento typ žien to má všetko dobre „zrátané“ a tušil som tak, o čo jej ide. Dobre sa v živote zabezpečiť. Sklamem však všetky ženy, ktoré sú jej podobné, muži to vedia prekuknúť. Nemal som najmenší problém povedať jej nie a otočiť ju späť. Nebolo to príjemné, ale to ani pre mňa po tom, čo prišla rovno s kuframi. To by mi už asi nezávidel žiadny muž, však?

- Najčítanejšie -

Najväčší dom nábytku na webe