Presunúť na hlavný obsah

Ak máte vo svojom okolí ľudí, narodených v týchto znameniach, zbystrite pozornosť: Kto sa radí do kategórie toxických?

Partnerské vzťahy

Niektorí ľudia, nás o energiu oberajú už len tým, že s nimi trávime veľa času. Áno, toxickí jedinci sú realitou. Máte ich aj vy vo svojom okolí?

Toho čo nám do života prinášajú, v pozitívnom smere je oveľa menej ako toho, o čo nás oberajú

Počuli ste už o energetických upíroch? Nie nehovorím o žiadnom sci - fi filme, ale o bežnej realite. Takýchto jedincov je totiž v našom okolí, mnohokrát oveľa viac ako si zrejme uvedomujeme aj pripúšťame. A spoznáte ich veľmi jednoducho.

Ak sa v niekoho prítomnosti cítite nepríjemne, neustále unavený, vyčerpaný, neviete reagovať na mnohé jeho otázky, najradšej by ste odišli, ale nechcete byť neslušný, toto je ono. Presne takto sa toxický človek prejavuje. 

5 prejavov toxického človeka

  • využívajú vás
  • ovládajú vás
  • ste z nich v strese
  • žiarlia na vás
  • zraňujú vas v mnohých ohľadoch

Neprehliadnite: V manželstve ma začalo zaujímať, odkiaľ má Alex toľko peňazí: Stretnutie s touto osobou rozlúštilo záhadu

Vo všeobecnosti sa vždy snaží pútať pozornosť na seba, to ako sa máte sa opýta len vrámci pro formy, inak ho to nezaujíma. Má málo pochopenia pre iných, často rieši nejaké konflikty, rád manipuluje a zrejme vám závidí naozaj aj to čo skutočne nemusí. Všetko vidí v negatívnom svetle a vám sa to rovnako snaží prezentovať. 

Ľudia, u ktorých sa tieto vlastnosti prejavujú veľmi často, sa narodili najmä v znamení Škorpióna a Leva. V mnohých ohľadoch myslia len sami na seba a to dokonca aj keď už majú rodinu. Vždy sú oni na prvom mieste a potom sa môže riešiť všetko ostatné.

Život s nimi nie je jednoduchý, lebo svojich blízkych oberajú o voľnosť, slobodu a snažia sa byť dominantní. Priťahujú ich extroverti, ale pár tvoria väčšinou s intorvertami, ktorí im nedokážu povedať takmer na nič "NIE". 

Prečítajte si: Posteľová revolúcia: Tri tipy ako vrátiť do postele vášeň a užívať si rovnako ako na začiatku vzťahu

Máte vo svojom okolí, blízkych ľudí, narodených v týchto znameniach?

spolu hlasovalo 489 ľudí

Áno
446
Nie
43

- Najčítanejšie -

Najväčší dom nábytku na webe