Presunúť na hlavný obsah

S týmito znameniami zažijete najvášnivejší začiatok októbra: Nudiť sa s nimi nebudete ani mimo postele

Partnerské vzťahy

Pokiaľ máte vo svojom okolí blízkych narodených v určitých znameniach, rozhodne prežijete jeden z najakčnejších začiatkov nového mesiaca. Čakajú vás dni plné vášne, iskrenia a dobrodružstiev.

Začiatok októbra s nimi bude plný adrenalínu, výziev a úplne vás dostanú z vášho bežného stereotypu

Sú veľmi akční, milujú dobrodružstvá, radi a veľa sa zabávajú. Nielen v posteli, ale aj mimo nej. Milujú momenty prekvapenia a majú rady neočakávateľné situácie. Vtedy sa vedia skutočne odviazať absolútne naplno. Navyše patria medzi najvášnivejších ľudí vôbec.

Viete, o kom  hovoríme? Ak ste si tipli Leva a Strelca, tipli ste si správne. Práve tieto dve znamenia sa vám na začiatku mesiaca postarajú o zábavu v každom jednom smere. 

Čítajte tiež: Všetci ju chceli do postele, ja som s ňou strávil noc: Ráno ma čakal totálny šok, toto by mi nezávidel žiadny muž

Sú dokonalými milencami, takže s nimi prežijete nezabudnuteľné noci plné iskrenia. Zabudnite však na klasiku, tentokrát bude aj sex o niečo akčnejší. Nahovoria vás na netradičné miesta, kde si to môžete užiť, skúsite nové veci a budete veľa experimentovať. Dokonca poviete áno na niektoré záležitosti, ktoré ste dovtedy zaryto odmietali. 

Začiatok októbra s nimi bude plný adrenalínu, výziev a úplne vás dostanú z vášho bežného stereotypu vo všetkých ohľadoch. Nechýba im dávka exhibicionizmu a sebavedomia, ktorú sa budú snažiť pomaličky a nenápadne vštepovať aj vám.

Vezmú vás na netradičnú cestu, hoci na začiatku budete protestovať. No v jeden večer zbalíte kufre a ráno vyrazíte. Pôjde o skutočne spontánne rozhodnutie, vďaka ktorému odhalíte množstvo vecí o sebe.

Neprehliadnite: Odhaľte, aký kvalitný je vzťah s vašou polovičkou: Stačí odpovedať na túto otázku a zistíte, na čom ste

Naučíte sa viac počúvať sami seba, byť uvoľnenejší a celkovo vám to pridá na zážitkovom zozname nové body. Pokiaľ teda máte vo svojom okolí niekoho v tomto znamení, máte sa na čo tešiť. Október bude jedným slovom - "dobrodružstvo"!

Máte niekoho v tomto znamení, vo svojom okolí?

spolu hlasovalo 127 ľudí

Áno
105
Nie
22

- Najčítanejšie -

Najväčší dom nábytku na webe