Presunúť na hlavný obsah

Tri typy sexov, ktoré musíte vyskúšať. Prebudia vo vašom vzťahu lásku, ale aj zmyselnosť

Sex a vzťahy

Neexistuje človek, ktorý by si sex neužíval - najmä vtedy, ak ide o uspokojenie z obidvoch strán. Po čase však aj ten najlepší sex stráca šťavu. Ako mu ju opäť dodať a čo vyskúšať?

Sex na uzmierenie 

Videli sme ho vo filmoch, čítali o ňom v knihách, no málokto z nás ho skutočne aj vyskúšal. Dôvodom je napätá energia, ktorá po hádke či nezhodách panuje a fakt, že málokomu sa v daný moment chce milovať. Ak však túto častokrát stigmu ega prekonáte, podľa odborníkov vás čaká jeden z najlepších milovaní vôbec. Prebytočnú energiu, ktorú vo vás nahromadil adrenalín z hádky totiž dokáže zúžitkovať pri sexe - nehovoriac o tom, že sa jeden druhému budete snažiť odčiniť ublíženie, respektíve slovo prepáč nebude v hovorenej, ale fyzickej forme. 

Pozor, do sexu by ste sa nemali púšťať ak ide o príliš vážny spor a už vôbec nie proti chuti partnera. Ideálne je porozprávať sa o tomto type sexu ešte predtým, než takáto stiuácia nastane - a stanoviť si pravidlá, za akých okolností k tomu môže dôjsť. 

Prečítajte si: Nepotrebujú ho každý deň: Koľkokrát je optimálny sex pre opačné pohlavie?

Divoké milovanie

... akoby ste mali opäť 18. Nemyslia sa tým experimenty v spálni, práve naopak, využívanie miest, ktoré sú možno na prvý pohľad nekomforné. Pamätáte si, ako ste v mladosti hľadali rôzne miesta na sex alebo naopak túžili po tom, aby ste si užili rýchlovku v klube? Jeden z takýchto sexov by ste mali zažiť so svojím partnerom, aby ste si dokázali, že po sebe stále neskonalo túžite - a vášeň je silnejšia než trpezlivosť. Zabudnite na dlhé predohry, teplú posteľ, pomalé vyzliekanie. Doprajte si nespútanú dávku sexuálnej energie v aute, na záchodoch v reštaurácii, vo výťahu.. možností je milión. 

Večer plný vášne 

Pravý opak divokého milovania. Všetci by raz mali zažiť noc plnú romantiky spojenú s vášnivým sexom. Vyhraďte si s partnerom čas len jeden na druhého, bez používania mobilov či iných komunikačných šumov. Sústreďte sa len sami na seba, doprajte si dobrú večeru, víno, pustite si dobrý film a milujte sa celú noc. 

Väčšina ľudí na dosiahnutie takejto vášne využíva rôzne pobyty či dovolenky, no nemusíte čakať na dokonalú chvíľu - jednoducho si ju vytvorte. Ideálne vtedy, keď sa na druhý deň nemusíte nikde ponáhľať.

Neprehliadnite: Tri často nesplnené sexuálne fantázie mužov. Ako ich v posteli prekvapiť a dopriať im to, po čom túžia?

- Najčítanejšie -

Najväčší dom nábytku na webe