Presunúť na hlavný obsah

Farba spodnej bielizne, ktorú muž uprednostňuje na žene, prezradí, čo očakáva v sexe

Zábava

Tušili ste, že to, akú farbu bielizne muž prefereje na žene, veľa prezrádza o jeho sexuálnych fantáziách a očakávaní v spálni? Tak čo, je ten váš - team červená, čierna, či nevinná biela?

O tom, že spodná bielizeň plní aj estetickú funkciu, niet pochýb. Čipkované podprsenky, nohavičky,  podväzkové pásy, košieľky, korzety, to všetko vyvoláva v mužoch množstvo fantázií a túžob. Viete však, čo o vašom drahom prezrádza, farba bielizne, ktorú prednostňuje na vás? Ak nie, odhaľte to spolu s nami

Čítajte tiež: Viete, ktorý seriál kraľoval Neftlixu začiatkom tohto roka? Vďaka kombinácii tohto zaujal tisícky fanúšikov po celom svete

Biela alebo béžová

Symbol nevinnosti, nehy, čistoty. Presne tieto elementy, v sebe nesie biela farba alebo jej odtiene. Práve anjelská farba je charakteristická tým, že priťahuje mužov, ktorí sú síce v určitých ohľadoch konzervatívnejší, no v spálni to určite neplatí. Aj tu možno aplikovať teóriu paradoxov, ktorá funguje do bodky.

Chlapi, ktorým sa na bielizni páči práve biela sa radia do kategórie mimoriadne vášnivých, milujúcich dobrodružstvá. Radi experimentujú, skúšajú nové veci a so stereotypom sa v sexe určite neuspokoja. Potrebujú aj v tejto oblasti nové výzvy a neustále napredovanie.

Červená 

Táto farba je farbou sily a povzbudenia. Muži, ktorí si na nej zakladajú sú odhodlaní, bojovní, prejavuje sa u nich vo veľkej miere dravosť. Červená je skrátka synonymom vášne a lásky. Dráždi, provokuje, vyzýva k novým veciam, zvyšuje mieru temperamentu.

Mohlo by vás zaujímať: Návrat seriálu Gossip Girl: Nový New York, ale aj to, ako sa zmenili sociálne médiá za uplynulé roky

Muži vyhľadávajúci toto sú burliví, excentrickí, svojskí, no zároveň aj veľmi odhodlaní a milí. V sexe ich zaujíma to, ako sa cítite a snažia sa vždy nájsť partnerský súlad. Záleží im na tom, aby  bola žena v spálni, v každom ohľade spokojná.

Klasika vo forme čiernej

Mnohí ju definujú ako formu maskovania vlastných pocitov. No opak je pravdou. Čierna v posteli, charakterizuje mužov, ktorí si potrpia na predohru, radi dobýjajú a hoci sa hrajú na nedostupných, potrebujú pri sexe veľkú dávku nehy a intimity.

Vo vzťahoch patria do kategórie najvernejších a najstálejších. Flirt na jednu noc sa u nich stane realitou nanajvýš v predstavách a tam to končí. Takže hoci pôsobia veľmi tvrdo a svojsky, za ich bytím sa ukrýva duša romantika.

Ktorá farba bielizne je podľa Vás najviac sexi?

spolu hlasovalo 489 ľudí

Čierna
251

- Najčítanejšie -

Najväčší dom nábytku na webe