Presunúť na hlavný obsah

Muži narodení v týchto znameniach, patria medzi tzv. lovcov: Na týchto si dajte radšej pozor

Partnerské vzťahy

Hoci nás takmer vždy očaria, majú jedno veľké negatívum. Skúšajú to pri každej. Ktorí chlapi sa radia do kategórie lovcov?

Za múzu považujú každú jednu ženu a to sa premieta vo vzťahoch jednoznačne - v rovine problémov

Život s nimi je ako jazda na horskej dráhe. Zábavný, akčný, úsmevný, no zvyšuje aj tlak a adrenalín. Hoci na prvý pohľad pôsobia ako nevinné typy, opak je pravdou. Milujú pozornosť, akčnosť, chcú aby si ich okolie všímalo a vzhliadalo k nim. Snažia sa mať pod palcom úplne všetko a všetkých.

Randenie so ženami je pre nich niečo ako hra. Kým ich baví, sú v tom najlepší a skórujú v každej jednej oblasti. Ak však príde kríza, či akýkoľvek zlomový moment, utiekajú sa do náručia inde.

Neprehliadnite: Ženy v týchto štyroch znameniach najviac milujú sex: Ide im to doslova z očí

A v danom momente je im srdečne jedno, či ich doma čaká manželka a deti, alebo sú slobodní. Vždy robia veci podľa seba a len to, čo chcú oni sami. Bavíme sa o znameniach, ktoré sú skrátka vo vzťahovej oblasti, veľmi nestále a nezodpovedné.

Ide o chlapov, ktorí sa vnímajú ako lovci a podľa toho sa aj správajú. Chcú aby ich ženy obdivovali, vzhliadali k nim a správali sa podľa ich predstáv. Hovoríme o Strelcoch a Levoch. Sú to skutočne silné znamenia s veľkým egom a osobnosťou, čo sa premieta u nich v každom smere. Skrátka sa to dotýka celého ich života. 

Hoci si to veľmi dobre uvedomujú, nemienia s tým nič robiť. Práve sila vlastného ega im v tom bráni. Radšej sa budú presúvať z jedného nefungujúceho zväzku do druhého, ako by si mali priznať nejaké vlastné emočné zlyhanie. Pre nich je vzťahová rovina hrou. A aj ju tak vnímajú. Vzrušenie, ktoré im dobýjanie žien dáva, nedokáže vlastne asi nič nahradiť.

Čítajte tiež: Žena, ktorá dokáže mužovi splniť toto v posteli, bude mať vždy navrch: Robíte to?

Pokiaľ sa ich opýtate na to, či sa nikdy nechcú usadiť, ich odpoveď je zväčša nejasná a zahalená rúškom tajomna. Presne ako oni. Ak vám to však za to stojí, smelo do toho. Vraj sú skvelými milencami. 

Máte s mužmi, narodenými v týchto znameniach, rovnaké skúsenosti?

spolu hlasovalo 244 ľudí

- Najčítanejšie -

Najväčší dom nábytku na webe