Presunúť na hlavný obsah

Ženy prezradili, s akým mužom sa nechajú nahovoriť na tie najväčšie sexuálne hry: S týmito si to nevedeli vynachváliť

Sex

Niektorí muži jednoducho dokážu dosiahnuť so ženou ten najlepší nezabudnuteľný sex. Ako to robia?

Muži, ktorí si vás dokážu získať sexom. Majú totiž v sebe niečo, čím dokážu pre ženu zabezpečiť nezabudnuteľný zážitok z noci. Kedy sa ženy nechajú presvedčiť na tie najintímnejšie kroky vedúce k vyvrcholeniu?

Máme pre vás aj tentokrát zážitky priamo z ich spálne. S týmito mužmi to podľa ich slov jednoducho stálo za to. 

Čítajte tiež: Žena, ktorá dokáže mužovi splniť toto v posteli, bude mať vždy navrch: Robíte to?

„Mal asi po štyridsiatke a pripravil mi večer v jeho v dome ako z filmu. Najskôr masáž s olejčekom po celom tele a potom nespútaný sex v sprche. Keď vás muž dokáže udržať počas toho rozkročmo v náručí a pevne vás drží, je to nesmierny pocit vzrušenia a pôžitku. Bol to presklený dom, všade bolo rozsvietené a pocit, že nás niekto môže vidieť, nás vzrušoval ešte viac,“ prezradila Dominika (29).

„Najlepší sex som paradoxne zažila vtedy, keď som to čakala najmenej a bola to známosť na jednu noc. Bol to obchodný partner môjho šéfa a udialo sa to po jednej konferencii po večeri, keď sme išli na hotelovú izbu. Keď som mu vyzliekla oblek, bol zrazu iný muž a za noc sme skúsili asi desať sexuálnych polôh,“ odtajnila svoj zážitok Simona (34). 

„Bolo o ňom známe, že jeho posteľou prešlo toľko žien, koľko iní muži ani za celý život nemajú. Možno práve to ma na ňom priťahovalo a chcela som zistiť, aké to bude. Tie skúsenosti boli na ňom poznať od začiatku – išiel rovno na vec a začali sme 69. To, čo vedel s jazykom, som u žiadneho muža nezažila. Celý čas bol jeho nástroj práve jazyk a až po dlhšom čase to bol jeho penis. To bolo na tom to najvzrušujúcejšie,“ pochvaľuje si Adriana (27).

Neprehliadnite: Zlepšite svoj sexuálny život na počkanie: Držte sa pravidla, ktoré funguje

„Ako milenka som s ním išla na dovolenku, kde sme sa stretli s jeho známym a zase jeho milenkou. Bola som mladá a užívala som si. V jeden večer sme sa všetci štyria zblížili tak, že sme si zahrali sexuálnu hru, kedy sme sa vyzliekali a bozkávali rôzne navzájom. Bola to skvelá predohra k nočnému nespútanému sexu,“ odhalila Kristína (30), ktorá zároveň dodáva: Myslím si, že ak by som nebola jeho milenka, ale manželka, nikdy by v sexe tak dobrý nebol. Pri milenke si muži podľa mňa dovolia viac.