Presunúť na hlavný obsah

Muži nevedia odolať týmto 2 typom žien: Modlite sa, aby ich ten váš nestretol a nepodľahol jednej z nich

Partnerské vzťahy

Sú „nebezpečnejšie“ než si myslíte a napriek tomu, že sú odlišné, jedno ich spája. Dokážu si uchmatnúť akéhokoľvek muža.

Muži sú samým prekvapením a aj keď sa nám v živote veľakrát zdá, že náš vzťah je perfektný, neznamená to, že náš chlap nám nemôže zahýbať. Nie každý to však vyhľadáva zámerne. Niektorí muži jednoducho upadnú do pasce. 

Čítajte: Ženy prezradili, s akými mužmi zažili najlepší sex: Pred týmito najviac stonali a nemuseli nič predstierať

Upadnú do pasce žien

Vlastne to bude znieť ako klišé a obrana samotného mužského pokolenia, ale nie je to tak. Napriek tomu sa do tejto situácie muži dostanú veľakrát „náhodne“. V ich tesnej blízkosti sa totiž objaví žena, ktorá stelesňuje ich tajné erotické fantázie.

Žena, ktorá stelesňuje ich tajné erotické fantázie

Žena, ktorá dokonale zapadá do vysnívanej predstavy muža. Zatiaľ čo jeho manželka alebo partnerka je presvedčená, že je to predsa ona. Tajné erotické fantázie sú však od toho tajné, že muži sa o ne zväčša málokedy s niekym delia. 

Je to akýsi ich únik do sveta plného vzrušenia a slasti, v ktorej si môžu len a len užívať. Ak sa zrazu pred ich očami objaví žena, ktorá vyzerá presne ako z tohto sna, má vyhrané a nemusí pritom pohnúť ani len prstom. Táto chémia je natoľko silná, že veľakrát skončí rovno aj sexom ešte v tú noc. Muži zažívajú to najlepšie, čo si kedy len mohli priať. Každému je preto jasné, že pri jednej noci to neskončí. No a keď ide o ženatého alebo zadaného muža, zaváňa to problémom. 

Žena, ktorá dokonale ovláda svoje telo

Druhý typ ženy má s tou prvou niečo spoločné. Sexuálny náboj. Do tohto typu žien sa neradia len prvoplánovo krásne ženy, ale aj tie, o ktorých si poviete – čo na nej preboha vidí. Odpoveď? To, čo vy na nej ako žena nevidíte, a to je ovládanie tela a svojich ženských kriviek. Keďže ste na opačné pohlavie, ani len vám nenapadne, že by táto žena bola vzrušujúca. A to je presne to. Každá žena, ktorá si je vedomá svojich kvalít a hrdo nosí svoje krivky, nehovoriac, keď je v Evinom rúchu, je pre muža tou najžiadanejšou korisťou. Nie je to však len o nej samotnej. 

Neprehliadnite: Tento počet milencov sú muži u svojej partnerky ochotní akceptovať: Pozrite sa, čo prezradili oni sami

Táto žena presne vie, že muži milujú letmé dotyky a preto nimi nešetrí a muža sa dotýka tak často, ako jej to on sám dovolí. Z pár dotykov potom vzniká chémia prepojená s pudmi, ktorá naberá na intenzite. Muži milujú, keď ich žena ospevuje, dotýka sa ich a koketuje s nimi. 

- Najčítanejšie -

Najväčší dom nábytku na webe