Presunúť na hlavný obsah

Plánujete spoločné bývanie? Toto môžete od partnera čakať podľa vášho znamenia

Lifestyle

Zdieľanie svojho osobného priestoru je skutočne veľká vec. Pri spoločnom bývaní sa jeden o druhom dozviete prakticky všetko. Ak nechcete byť celkom zaskočení, pripravte sa a prečítajte si, aké je to bývať s niekým podľa jeho znamenia zverokruhu.

Život s baranom 

Život s baranom má svoje pre aj proti. Je skvelým spolubývajúcim, keď sa potrebujete otriasť z pracovného kolotoča. Dokáže povzbudiť motivačnými slovami múdrosti a vie vymyslieť aj super zábavu ako sa odpútať. Ale na druhej strane si aj naďalej v rámci spoločného bývania chce udržať svoj osobný priestor a nie vo všetkom sa dokáže prispôsobiť. 

Život s býkom 

S býkom sa žije skutočne ľahko... pokiaľ vám nebude prekážať jeho rutina, v ktorej rád žije. Pokiaľ dokážete tolerovať to, že chce, čo chce a ide si za tým. Málokedy vie urobiť kompromis, málokedy sa uspokojí s niečím menším. Napr. sa môže stať, že budete ustupovať aj v tom, čo budete spoločne večer sledovať v televízii. 

Život s blížencom

Blíženci rešpektujú vaše potreby, no sem tam potrebujú pripomenúť aj isté hranice. Sú to ľudia, ktorí sa vás aj milión krát po príchode domov spýtajú, ako bolo v práci, koho ste videli, čo ste robili, čo ste mali na obed a ďalšie otázky. O vašom dni jednoducho budú chcieť vedieť všetko. 

Mohlo by vá zaujímať: Kombinácia znamení, ktorá dokáže prekvapiť. Dokážu vytvoriť harmonický pár, aj keď sú rozdielni

Život s rakom 

Rak si svoj domov chráni. City a osobný priestor ho donútia z času na čas požiadať vás o čas pre seba. Je to presne ten človek, čo si bez slova ľahne k vám do postele, ale nebude sa chcieť rozprávať, len byť ticho a utriediť si svoje myšlienky a emócie. No keď im ho doprajete, dočkáte sa na druhý deň prekvapenia v podobe večere a hlbokej konverzácie. 

Život s levom 

Život s levom je jednoducho jedna veľká dráma 24/7, ako sa hovorí. Pokiaľ sa dokážete odpútať od ich trocha teatrálnych výstupov, zápletiek a podobných maniérov, budete schopní napokon vytvoriť nádherný a láskyplný priestor, v ktorom sa vám odvďačia štedrosťou vo svojich voľných chvíľkach. 

Život s pannou

Život s pannou je o poriadku ako celý ich život. Budete musieť mať každý deň ustlané a bez výhovoriek. Vankúše budú nadýchané, domov čistý, uprataný, až potom je pre nich čas na zábavu. Ak im v tomto úsilí budete aj dobrovoľne pomáhať, odmenia sa vám skutočne nezabudnuteľnými chvíľkami vo vašom domove. 

Život s váhami 

Váhy sú skôr extroverti, ktorých pohlcuje spoločenský život mimo domova. Takže doma sa príliš dlho neohrejú. Keď už doma sú, nepotrpia si na žiadne vlastné papuče či saténové návliečky. Budú vám však ponúkať svoje nevyžiadané rady a pritom si budú usrkávať z kokosového latté v pohodlnom kresle. 

Čítajte tiež: Znamenie, ktorému by ste sa mali oblúkom vyhýbať. Čakajú vás s ním len intrigy a spory

Život so škorpiónom 

Na rovinu... škorpióni nie sú najpríjemnejší na život. Sú často neporiadni, takže ich stopy  nachádzate vždy po celom byte, dome. Avšak na dobré jedlo si potrpia a dokážu prekvapiť aj skvelou večerou či obedom, ktorý vám s radosťou zabalia aj do práce. Avšak vy ste ten, ktorý musí za to umyť všetky riady. 

Život so strelcom 

Strelec je podobný váham, príliš času sa mu doma tráviť nechce, radšej ide von. Sú často neporiadni, majú vlastné zvláštne návyky, ktorým sa nebudete vedieť prispôsobiť. Avšak vždy vás dokážu dostať na svoju ležérnosť v štýle „take it easy“. Takže ak im to budete brať, potom sa dohodnete. 

Život s kozorožcom 

Život s kozorožcom je jedným slovom zaujímavý. Budú potrebovať neobmedzený prístup do mailu, budú si brať prácu aj domov, čo vás môže obťažovať. Na druhej strane sú vždy po ruke, keď ich potrebujete, nevyhýbajú sa svojim domácim povinnostiam, plateniu účtov, vareniu ani spoločnému sledovaniu filmov, za predpokladu, že oni vyberú film. 

Život s vodnárom 

Žiť s vodnárom pod jednou strechou je náročný. Sú zádumčiví, svoje pocity si často nechávajú pre seba, radšej sa zatvoria v jednej izbe, než budú s vami diskutovať o pocitoch. Majú tiež radi inteligentné domácnosti, všetko je naprogramované a funguje ako má. Keď nie, sú z toho nervózni. 

Neprehliadnite: Ovplyvňujú naše minulé životy súčasnosť? Znamenie zverokruhu vám tento element pomôže rozlúštiť

Život s rybami 

Život s rybami vás posilní vo vašej zodpovednosti. Budete to vy, kto bude musieť riešiť platenie účtov či nákup potravín a prípravu večere. Ich hlavy totiž trápia stále problémy celého sveta. Na druhej strane ich sny a kreativita vás budú v živote inšpirovať. 

- Najčítanejšie -

Najväčší dom nábytku na webe