Presunúť na hlavný obsah

Deň, v akom ste sa narodili, má v sebe silnú symboliku. O vašom charaktere hovorí viac, než tušíte

Lifestyle

Už naše staré mamy vedeli, že deň, kedy sme prišli na svet, zohráva v našich životoch nemalú úlohu. Pasuje to aj na vás?

Pondelok

Podľa astrológie vládne prvému dňu v týždni mesiac, čo pôsobí na povahu ľudí narodených v pondelok optimistkým a pozitívnym dojmom. Pondelkové deti sú väčšinou snílkovia, ktorí veria na dobro a nemajú tendenciu úmyselne ubližovať druhým. Môžete sa na nich spoľahnúť takmer v každej životnej oblasti - od svojich zásad neupustia a stále sa budú snažiť o čo najlepší výsledok. Či už sa jedná o prácu alebo kamarátstvo, ľudia narodení v tento deň sú doslova stvorení na to, aby pomáhali druhým. 

Utorok

V tento deň sa rodia deti, ktoré sú mimoriadne silné a ovplývajú veľkou energiou. V živote bojujú takmer neustále - a aj to je dôvod toho, prečo sa majú o čosi lepšie než ostatní. Neuspokoja sa len s minimom, práve naopak, stále chcú zo situácie vyťažiť čo najviac. Ich priebojnosť im v živote síce prinesie mnoho pekných chvíľ, ale zároveň aj sporov, ku ktorým nepomáha ich celkom výbušná povaha. 

Mohlo by vás zaujímať: Ľudia narodení v týchto znameniach patria medzi najobľúbenejších: Osvojte si ich vlastnosti

Streda

Cieľavedomosť, pracovitosť, trpezlivosť. Aj tak by sa dali charakterizovať ľudia narodení v strede týždňa, ktorí sú považovaní síce za občas priveľmi prispôsobivých, ale zároveň aj mimoriadne inteligentných. Väčšina z nich má introvertnú povahu, no keď sa dostanete do ich blízkosti, budete prekvapení tým, čo všetko dokážu ponúknuť. Okrem toho, že majú skvelý rozhľad, sú aj mimoriadne láskaví a v neposlednom rade vtipní.

Štvrtok

Ak ste sa narodili v tento deň, je vysoko pravdepodobné, že ste veľkorysým človekom. Astrológia vraví, že štvrtkové deti zvyknú byť aj deťmi šťasteny. Väčšina z nich je totiž v spoločnosti mimoriadne obľúbená a ovplýva nenapodobiteľnou charizmou, ktorú im závidí nejeden človek. Na druhú stranu, títo ľudia vedia byť z času na čas príliš povrchní a ľahkomyselní.

Piatok

Ľudia, ktorí milujú krásno, umenie, prírodu, ale aj tvorivosť. Prinášajú svetu harmóniu a pokoj a už na prvý pohľad pôsobia zasnene a romanticky. Vedia byť aj mimoriadne vášnivý - no túto vlastnosť nepretavujú len do vzťahov, ale aj materiálnych vecí. Ich zápornou stránkou je, že nadmerne túžia po luxuse a všetkom ''krásnom'' a to až tak veľmi, že z času na čas zabudnú na to, čo je v živote skutočne podstatné.

Sobota

Staré mamy sa zvykli tešiť z vnučiek narodených v sobotu. Niet sa čo čudovať, astrológia vraví, že deti soboty sú mimoriadne starostlivé, pozorné, láskavé a v neposlednom rade citlivé. Práve spomínaná citlivosť však vie byť pre týchto ľudí ťažkosťou - a mnoho z nich má tendenciu upadať do zlých nálad. Ich hĺbavosť ich častokrát dostane na chodníčky, kde by kráčať nemuseli, no na druhú stranu aj vďaka tomu intelektom výrazne prevyšujú svoje okolie.

Nedeľa

Nedeľné deti sú taktiež považované za silné osobnosti, ktoré sú známe najmä svojou obrovskou pozitívnou energiou. Svojím správaním dokážu vylepšiť deň nejednému človeku, čím sú mimoriadne obľúbení nielen v spoločnosti svojich priateľov, ale aj cudzích ľudí. Pokojný život by ich nudil, a tak sa snažia na každodennej báze vyhľadávať adrenalín a zábavu. 

Prečítajte si: Veľký jesenný horoskop. Na pozore sa musia mať najmä tieto tri znamenia

- Najčítanejšie -

Najväčší dom nábytku na webe