Presunúť na hlavný obsah

Všetko, čo potrebujete vedieť o aktuálnom znamení Strelec: Premenlivé znamenie, ktoré neustále hľadá vzrušenie

Lifestyle

Strelec je premenlivé ohnivé znamenie, ktoré neustále hľadá vzrušenie. Tí, ktorí sa narodili v tomto znamení, nás môžu naučiť byť našimi najdobrodružnejšími a najotvorenejšími ja. Aké ďalšie vlastnosti sprevádzajú ich osobnosť?

Ohnivý, premenlivý, dobrodružný aj expanzívny 

Strelec, ktorý je deviatym znamením zverokruhu a predstavuje ho kentaur alebo lukostrelec, ktorý drží luk a šíp, je skutočne premenlivou a ohnivou osobnosťou. Ako informuje astrologička pre portál mindbodygreen.com, je ovládaný energiou planéty Jupiter, dobrodružný a expanzívny. Ako toto znamenie však pristupuje k iným, ale aj k životu, láske, kariére a ďalším veciam? 

Mohlo by vás zaujímať: Týchto 5 znamení zažije počas sviatkov lásku, príležitostný flirt aj nečakané stretnutie: Patríte medzi tých šťastných?

Neustále hľadá, najmä pravdu o sebe 

Energia Strelca je často odvážna a veľká. Neustále niečo hľadá, je to typický dobrodruh zverokruhu, či už ide o múdrosť, intuíciu, vesmírny zákon a poriadok a ďalšie. Jupiter dáva Strelcovi okrem náklonnosti k dobrodružstvu aj náklonnosť k novým veciam ako vyššie vzdelanie, cestovanie, spiritualita a iné, v ktorých hľadá okrem iného aj pravdu o sebe samom. 

Prispôsobivý, ale krehký, dobrodružný, ale nestály v dodržiavaní plánov 

Symbol Strelca v podobe kentaura mu dáva neposlušnosť, neúprosnosť a silu koňa, ale aj múdrosť a racionálnosť človeka. Ako premenlivé znamenie sa zase dokážu radi prispôsobiť zmenám a často miešať svoje každodenné rutinné veci či aktivity. Avšak, ako môže byť Strelec neuveriteľne flexibilný a prispôsobivý, môže sa to premietnuť do určitého stupňa krehkosti. Ak neustále hľadajú dobrodružstvo, znamená to aj to, že upúšťajú často od svojich plánov, ktoré už započali. 

Čítajte tiež: Znamenia, ktoré zažijú počas Vianoc skutočne zásadné zmeny: Týka sa to aj vás?

Vo vzťahoch bojujú so záväzkami a niekedy im aj „prepne“

Predchádzajúce vlastnosti ich zároveň predurčujú vo vzťahoch k tomu, že bojujú so záväzkami a mimo nich majú problém dokončiť to, čo začali. Pre Strelca je teda dôležité, aby vyvážili svoje priority a obklopili sa ľuďmi, ktorí sú šikovnejší v dodržiavaní záväzkov, aby im pomohli. Strelec chce v romantických vzťahoch spoločníka na cesty v každom slova zmysle. Tiež radi hľadajú fyzické a emocionálne vzrušenie, snažia sa o svojich partneroch dozvedieť viac. Strelci si však môžu často idealizovať partnerov, a keď pominie vzrušenie, sú často sklamaní. Vo vzťahoch im niekedy „prepne“. Niekedy mlčia celé hodiny a neviete prečo, inokedy sa uzavrú do svojho sveta. Ak však dokážete zatočiť s ich povahou, nikdy sa s nimi nenudíte. V priateľstvách sú zase Strelci múdri a oddaní. Najlepšie sa im darí v priateľstve s človekom, s ktorým sa môžu vydať na cestu.Dokážu vo vás vzbudiť pocit, že ste výnimoční. 

Práca so striktnou pracovnou dobou nie je pre nich

Typický Strelec má rád vysokoenergetickú prácu, náročnú na cestovanie. Preto sú vynikajúcimi profesormi, učiteľmi, ale aj duchovnými poradcami. Vyniknú v akomkoľvek povolaní, ktoré im umožňuje rozširovať ich myslenie, ale aj myslenie druhých. Ich premenlivá povaha z nich tiež robí úspešných aj v nezávislom povolaní, v preklade, keď sú na voľnej nohe. Práce so striktnou pracovnou dobou nie sú pre Strelca vôbec príťažlivé. Strelec je aj vizionár, preto vždy vidí viac než iní a prichádza so skvelými a veľkými nápadmi. 

Neprehliadnite: December bude pre tieto znamenia najlepším mesiacom: Vodnári objavia stratené šťastie, Býci sa konečne zaľúbia

Najkompatibilnejší s týmito znameniami a najmenej ... 

Strelec zvyčajne priťahuje ľudí, ktorí mu môžu pomôcť hľadať múdrosť a pravdu. Najkompatibilnejšie znamenie pre priateľstvo so Strelcom aj romantický vzťah s ním, je ohnivé znamenie Barana, Leva a rovnako Strelca. S týmito znameniami hovorí rovnakým emocionálnym jazykom. No mohlo by to vyjsť aj s Blížencom, Vodnárom a Váhami, ktoré majú tiež dynamiku. Naopak, priateľstvo a romantický vzťah je nekompatibilný s Býkom, Kozorožcom a Pannou, ktoré sú až príliš uzemnenými znameniami zverokruhu. Taký Rak, Ryby a Škorpión sú zase pre Strelca príliš emotívni a milujúci domov, ktorí by nechceli opustiť. Opustiť svoj domov zase nemajú Strelci ako slobodné znamenie problém. 

Tak, čo? Ste podľa zoznamu týchto vlastností typický Strelec?

spolu hlasovalo 487 ľudí

Áno
405
Nie
82

 

- Najčítanejšie -

Najväčší dom nábytku na webe