Presunúť na hlavný obsah

Muži narodení v týchto znameniach majú najťažšiu povahu: Žiť s nimi nebude pre vás prechádzka ružovou záhradou

Partnerské vzťahy

Hoci život po ich boku nie je vždy idylický, s týmto typom to zvládnete oveľa ľahšie. Pozrite sa, čo na nich platí.

Možno povedať, že ide o jednu z najťažších pováh, v partnerskom vzťahu obzvlášť

Títo muži veľmi často skrývajú emócie. Rovnako tie pozitívne aj negatívne. Človek ich ťažko odhadne, neviete, čo si myslia, ani čo cítia. O sebe toho veľa nenahovoria, no o svojej polovičke potrebujú vedieť naozaj všetko. Už aspoň tušíte o kom je reč? Hovoríme o mužoch, narodených v znamení Leva. Vo všeobecnosti možno povedať, že je to jedna z najťažších pováh vôbec, v partnerskom vzťahu obzvlášť.  

Veľmi neradi sa na niekoho fixujú, potrebujú svoj vlastný priestor a slobodu. Sú opatrní a zároveň aj rázni pri rozhodnutiach. Po svojom boku, uprednostňujú partnerku, ktorá im zabezpečí pocit vlastného priestoru, nebude ich kontrolovať.

Neprehliadnite: Neustále narážam pri hľadaní toho pravého na ženatých mužov: Dôvody, prečo majú milenky, dostali aj mňa

Sebestačnosť je niečo, čo od svojej polovičky očakávajú v každom ohľade. Zároveň ak potrebujú usmerniť, mala by im to ich vyvolená vedieť podať tak, aby to prijali a nevnímali ako niečo, čo im chce nanútiť.

Levy sú radi stredobodom pozornosti, zbožňujú ak si ich okolie všíma, vzhliada k nim a majú pocit, že sú obdivovaní. To je pre nich v živote naozaj podstatné.

Hoci sú mnohokrát frustrovaní sami sebou, snažia sa, aby to okolie nezistilo. Pokiaľ ich v tomto smere taktne podporíte a zdôrazníte to, aký sú skvelí a pre vás dôležití, je viac ako isté, že sa vám s nimi bude žiť ľahšie. Skrátka potrebujú častejšie pohladenie, poláskanie a pochvalu, aj keď to nahlas nikdy nepriznajú. 

Prečítajte si: Dohodli sme sa s partnerom na polyamorii: Môže láska bez hraníc, fungovať v praxi?

Majú podľa Vás, muži narodení v znamení Leva, najťažšiu povahu?

spolu hlasovalo 932 ľudí

- Najčítanejšie -

Najväčší dom nábytku na webe