Presunúť na hlavný obsah

Hádky s partnerom aj problémy v práci: Tieto znamenia sa, žiaľ, negatívnym veciam tento mesiac nevyhnú

Partnerské vzťahy

Niektoré znamenia čaká tento mesiac množstvo nepríjemností. Napriek tomu je však niečo, čo im pomôže dostať sa zo začarovaného kruhu.

Koho čakajú mimoriadne náročné jesenné dni?

Hoci patrí v prírode október medzi najfarebnejší mesiac, pre niektoré znamenia bude skôr čierno - biely a náročnejší. Plný smútku, neistoty, neúspechov. Týkať sa to bude Vodnára, Leva a Škorpióna. Vyskytnú sa u nich problémy v práci, v láske to nebudú mať tiež ružové. Hádky s partnerom budú na dennom poriadku a objavia sa aj reči o rozchode, či rozvode.

Prečítajte si: Posteľová revolúcia: Tri tipy ako vrátiť do postele vášeň a užívať si rovnako ako na začiatku vzťahu

Prekonávať ich bude možno náročnejšie ako ste predpokladali. Nepomôže klasická komunikácia, bude to chcieť niečo viac. Pritom pre mnohých to bude skutočne zlomovým okamihom, kedy zistia, že si so svojou súčasnou polovičkou naozaj nie sú súdení. Bude sa to týkať aj dlhodobých vzťahov. 

Rovnako v práci vám nevyjde určitý projekt, na ktorom ste dlhodobo pracovali a prejaví sa to, nielen na vašich emóciách, ale aj ďalšom výkone. Váš nadriadený si to všimne a nebudete mu vedieť argumentovať, prečo ste nezachovali chladnú hlavu, ale riadili sa pudovo a stavali ste to len na emóciách.

Hrozí vám, že vám preto siahnu na plat, alebo vás preradia na nižšiu pozíciu. Takisto sa pripravte aj na komplikovanejšie finančné obdobie. Ideálne je trošku uskormniť sa a vydržať. 

Neprehliadnite: V manželstve ma začalo zaujímať, odkiaľ má Alex toľko peňazí: Stretnutie s touto osobou rozlúštilo záhadu

Samozrejme nič netrvá večne a toto obdobie prejde. Pomôcť vám môže, ak začnete veriť sami v seba, svoje schopnosti a začnete sa spoliehať na vlastnú intuíciu. Niekedy je jednoducho fajn počúvať svoj vnútorný hlas. Tak to v tomto období skúste.  

Ste presvedčení, že svoj osud máme vopred definovaný?

spolu hlasovalo 343 ľudí

- Najčítanejšie -

Najväčší dom nábytku na webe