Presunúť na hlavný obsah

Stretnete ešte tento rok svoju životnú lásku? Ryby musia sledovať okolie, Kozorožec by sa mal zamerať na zmenu postojov

Partnerské vzťahy

Pokiaľ ešte len hľadáte svoju druhú polovičku, možno sa práve na vás usmeje šťastie a v tomto období ju stretnete. Niektorým znameniam sa to totiž podarí ešte do konca tohto roka.

Hoci sa nám tento rok už blíži ku koncu, niektoré znamenia zverokruhu ešte čaká skutočne výnimočné obdobie. Do konca decembra totiž stretnú svoju životnú lásku, teda pokiaľ sa to doposiaľ ešte nestalo. Konkrétne sa to týka troch znamení, ktorým okrem toho život vnesie do bežných dní aj množstvo empatie a súcitu. Ak ste sa narodili v znamení Kozorožca, Ryby, či Váhy, týka sa to aj vás. Práve tieto znamenia čaká naozaj veľmi pekný a najmä príjemný záver roka. 

Prečítajte si: Randila som len s bohatými mužmi. Nakoniec sa mi to vyplatilo najhorším možným spôsobom

Kozorožec

Toto znamenie celý život túži po tom, nájsť svoju druhú polovicu. Neustále si to predstavuje a vizualizuje. Túži mať pri sebe niekoho, kto je naladený na rovnakú vlnu. Hoci doposiaľ ste možno pochybovali, že sa vám to podarí, teraz to príde. Jediné, čo musíte urobiť je zmeniť svoje zaužívané názory a postoje. Občas je fajn počúvať aj iných a vnímať ich o niečo intenzívnejšie.

Práve tým sa vám podarí priblížiť ku svojej spriaznenej duši. Možno je pri vás oveľa bližšie ako ste predpokladali. Je veľká šanca, že sa to stane v práci, či na miestach, ktoré navštevujete denne. 

Ryby

Pre vás je základom, aby ste mali neustále oči otvorené. Ryby totiž stretnú svoju životnú lásku na mieste, kde by to najmenej čakali. Keď sa ocitnete niekde, kde sa budete cítiť tak trochu mimo svojej komfortnej zóny, presne tam sa to stane.

Otvárajú sa pred vami nové možnosti a dimenzie, ktoré ste doposiaľ veľmi nevnímali. No prinesú do vášho života nový vietor, ktorý zásadne zmení celý váš život. 

Váhy

Váhy bývajú vo vzťahoch tak trochu komplikované. Nedokážu sa úplne uvolniť, robí im problém, prispôsobiť sa zložitejším situáciám a keď príchádzajú problémy, veľmi často a rýchlo sa uzatvárajú do seba. Nedokážu sa úplne uvoľniť, odpútať od minulosti a to je presne aspekt, ktorý im bránil doteraz stretnúť toho pravého, či pravú.

Prečítajte si: Využíval ma, no nakoniec som pochopila, že mi dal užitočnú lekciu. Predtým som však musela zmeniť svoj postoj

Ak necháte vašu minulosť ísť, objavíte pri sebe človeka, ktorého síce dlho poznáte, no nenapadlo vás, že je pre vás tým osudovým. 

Myslíte si, že každý máme niekde svoju osudovú lásku?

spolu hlasovalo 622 ľudí

- Najčítanejšie -

Najväčší dom nábytku na webe