Presunúť na hlavný obsah

Veľký horoskop na rok 2022: Ak ste zvedaví, ako sa môže zmeniť váš život, nazrite dovnútra

Zábava

Nový rok, nové očakávania. Ak ste čo i len trochu zvedaví, čo hovoria hviezdy o vašom znamení zverokruhu, nenechajte si ujsť horoskop na rok 2022.

Vodnár

Dá sa povedať, že konečne sa vám podarí uspieť vo veľkom snažení sa a dosiahnutí cieľov, najmä tých finančných. Bude to však späté s rýchlymi, impulzívnymi rozhodnutiami. Na takéto veci by ste si mali dávať pozor a nenechávať sa ničím a nikým ovplyvniť. Zdravie zostane priemerné, ale psychiku si v dôsledku stresu strážte. Na to, aby ste mohli zožať vytúžené ovocie, budete musieť tvrdo pracovať. Rodina to pocíti. Tento rok vám praje aj čo sa týka svadby, tak smelo do toho.

Čítajte tiež: Znamenie, ktoré patrí medzi najobetavejšie: Mať po boku túto ženu je pre muža vrchol v úspechu

Ryby

V apríli môžete nadviazať nové kontakty a priaznivé vzťahy s kolegami a to vás môže priviesť k lepším výsledkom a povýšeniu. To, že sa vám bude dariť v kariére si však môže vyžiadať svoju daň. Rodinné vzťahy budú naštrbené. Nič významné by sa však nemalo udiať a bude to pre vás taký, zjednodušene povedané, priemerný rok. Medzi septembrom a novembrom však môže nečakane do vášho milostného života vstúpiť záhadná tretia osoba. Tušíte, kto by to mohol byť?

Baran

Hneď začiatok roka vám prinesie do života nové výzvy. Celkovo prvý polrok bude v znamení úspechu a možnosti prilepšenia si finančnej situácie. Na to, aby ste však uspeli podľa plánov, budete musieť pracovať tvrdšie. Môžu sa objaviť zdravotné problémy, pokiaľ zásadne nezmeníte jedálniček. Približne v polovici augusta prejde váš rodinný život veľkými zmenami. 

Býk

Bohatstvo a peniaze sú vám naklonené a budete ich môcť hromadiť najmä v prvých mesiacoch v roku. Čaká vás možnosť zmeniť profesijný život. Na vašich finančných pomeroch budú niekedy medzi augustom a októbrom stáť vzostupy a pády. V tomto období bude dôležité nadväzovať vzťahy. Posledné tri mesiace v roku 2022 (október, november a december) budú pre vaše deti priaznivé.

Blíženci

V prvých mesiacoch roka vám príde do cesty niekoľko výziev a príležitostí. Nemusí to hneď znamenať úspech, ale skôr finančnú stratu. Bude to pre vás skúška. Potrápi vás trochu zdravie, ale nič vážne. Medzi májom a augustom vás čakajú skvelé výsledky v práci, čo odrazí vašu tvrdú prácu, ktorú ste jej doposiaľ venovali.

Rak

Predpovede poukazujú na viacero problémov. Po prvom mesiaci však naberiete sebavedomie a budete im vedieť čeliť. Vaša mama však môže mať zdravotné problémy a mali by ste sa jej preto venovať a starať sa o ňu, už len tým, že jej budete venovať pozornosť a zaujímať sa o ňu. Od apríla do augusta na vás čaká plodné obdobia a finančné výzvy. Medzi júnom a júlom sa vám podarí zbaviť sa negativity vo vašom manželskom alebo partnerskom živote.

Lev

Koncom februára sa rysuje profesijný úspech a s ním spojená priaznivejšia finančná situácia. Mali by ste byť však ostražití a to nielen vo februári, ale až do apríla. Apríl bude mesiacom nečakaných udalostí. Od apríla do septembra sa vám podarí stabilizovať vzťah či manželstvo. Medzi augustom a októbrom na vás čaká šťastie a bohatstvo. 

Panna

Nové zdroje príjmov a priaznivé finančné podmienky. V tomto duchu sa ponesie začiatok roka, ale rovnako na vás čakajú nástrahy v podobe oslabenia zdravia a to by malo byť na prvom mieste. Koniec apríla môže znamenať aj isté nezhody medzi vami a vašou rodinou. Potom sa vám však bude dariť a okolo októbra až novembra zažijete, že vzťah medzi vami a milovanou osobou silnie a stáva sa veľmi vážnym.

Váhy

Priaznivé fyzické, duševné i kariérne výsledky. Finančný úspech na dosah a ľahký priebeh k peniazom. To, čo ste chceli urobiť už dlhodobo, sa vám splní a konečne za to zožnete aj úspech a uznanie. Apríl prinesie veľké zmeny do života zaľúbených, ženatých, ale aj tých, ktorí sú single. Single ľudia medzi októbrom a novembrom vstúpia do vzťahu.

Škorpión

Rok zmiešaných pocitov a aj výsledkov. V kariére i v rodinnom živote nastane prechod a stres, v dôsledku čoho budú ovplyvnené aj ďalšie aspekty vášho života. Nezabúdajte na najdôležitejšie osoby vášho života – vašu matku a vášho manžela / manželku alebo partnera / partnerku. Všetky problémy zasiahnu aj váš milostný život – hádky kvôli malichernostiam budete musieť ustáť a hlavne „nebojovať“. Od septembra do novembra si budete v sebe vyjasňovať najmä túto otázku – otázku vzťahu. Netreba však zabúdať, že pomedzi týchto období vás čaká priaznivá finančná situácia a budete viac než spokojný. 

Strelec

Zatiaľ čo v pracovnom živote sa vám bude aj naďalej dariť, v otázkach rodiny by ste mali vážiť slová. Dokážete tak predísť nezhodám a nedorozumeniam s vašou rodinou a blízkymi. Koncom júla sa manželský a partnerský život oveľa zlepší a hviezdy vám budú naklonené. Budete si doslova užívať manželskú blaženosť. Práve silné zázemie vám dodá energiu, ktorá sa prejaví v pracovných úspechoch a povýšeniu alebo získaniu niečoho nového.

Mohlo by vás zaujímať: S týmito znameniami zažijete najvášnivejšie noci: Títo muži patria medzi dokonalých milencov

Kozorožec

Nový rok začne vzostupmi a pádmi. S nimi bude súvisieť vaša finančná situácia a rovnako aj zdravie. Odporúča sa cvičiť jogu každý deň. Od tvrdej práce a úsilia však neupúšťajte. Je len otázkou času, kedy si to niekto všimne. Aj keď začiatok roka sa ponesie v znamení menších nezhôd a problémov vo vzťahu, od apríla sa to zlepší, od augusta to bude priam skvelé. Koniec roka bude pre manželské páry požehnaný. 

Vychádzajú vám väčšinou horoskopy a sedia na vaše znamenie?

spolu hlasovalo 348 ľudí

Áno
88
Nie
260

- Najčítanejšie -

Najväčší dom nábytku na webe