Presunúť na hlavný obsah

Dramatickosť a podozrievanie: Ktoré ďalšie veci nedokážu chlapi vo vzťahu vystáť?

Partnerské vzťahy

Určité veci, ktorých sa vo vzťahu dopúšťame, muži nevedia vystáť. Nech robia čokoľvek, z dlhodobého hľadiska sú tieto naše malé prešľapy pre nich neúnosné. Nám prezradili, o čo ide.

Sú veci, ktoré mužov vo vzťahu mimoriadne iritujú a my sa ich aj napriek tomu dopúšťame. A oni ich skrátka nevedia vystáť. Tušíte o čo ide a čo skutočne nemusia? Nám sa to podarilo odhaliť. 

Prejavy hystérie a zbytočné drámy

"Z mojej strany je úplne najhoršie, ak je žena vo vzťahu extrémne dramatická. Neznášam scény pre nič, výčitky a neustále upozorňovanie na niečo. To môžem mať po svojom boku akúkoľvek atraktívnu kočku, ak sa prejavuje týmto spôsobom, je to u mňa konečná. Hysterky majú skrátka totálnu STOP - ku." (Šimon, 29)

Neprehliadnite: Nezáväzný sex s kolegom sa zmenil na nočnú moru. Ľutovala som to už od prvého okamihu

"Ja to cítim úplne rovnako. Pokiaľ je baba hysterická a extrémne dramatická, je to strop. S niekým takým by som vo vzťahu určite nemohol fungovať. To sú veci, ktoré netolerujem a ani nemienim." (Gregor, 32)

Neustála kontrola a podozrievanie

"To čo ja nemusím je pokiaľ je žena podozrievavá. Ak ma neustále spovedá, kde som, s kým som, čo robím to je pre mňa niečo, čo nie som schopný akceptovať. Vždy sa snažím byť vo vzťahu otvorený, čo najviac komunikovať, ale nie som ochotný sa niekomu neustále spovedať ohľadom všetkého. To ani náhodou. Nie som malé decko. Pokiaľ sa tak žena začne ku mne správať, radšej zo vzťahu vycúvam."(Ján, 28)

Prečítajte si: Podviedla som svojho priateľa. Vrátilo sa mi to najhorším možným spôsobom

"Mal som po svojom boku babu, ktorá mi volala hádam každú pol hodinu, keď som bol bez nej. A to bez  preháňania. Do práce, keď som bol s chalanmi, u mamy... Bolo to absolútne otrasné. Pripadal som si pri nej ako päťročný chlapec. Takže to je u mňa niečo, čo už vo vzťahu prežívať  už nechcem." (Adam, 30)

Čo je podľa Vás, pre mužov vo vzťahu najťažšie vystáť?

spolu hlasovalo 91 ľudí

- Najčítanejšie -

Najväčší dom nábytku na webe