Presunúť na hlavný obsah

Milovanie, ktoré mi navždy zmenilo život. Kvôli tomu som sa vrátila k svojmu ex

Partnerské vzťahy

Rozchod býva pre mnohých ľudí natoľko bolestivým, že nevedia posúdiť, či vlastne urobili dobre. Zaplavuje nás totiž škála emócií, ktorá sa vytratí až po čase.

S Lukášom sme boli vo vzťahu približne tri roky, keď to medzi nami začalo škrípať. Nepochybne za to mohol aj fakt, že sa musel kvôli práci dočasne presťahovať do zahraničia, kde som ho naštevovala len raz za mesiac. Počas vzťahu na diaľku sme sa začali hádať čoraz viac, až kým sme obidvaja nedospeli k rozhodnutiu, že bude lepšie, ak rozídeme. Zdalo sa nám, že táto skúška nás preverila a dokázala, že nám to spolu jednoducho neklape.

Prečítajte si: Podviedla som svojho priateľa. Vrátilo sa mi to najhorším možným spôsobom

Druhý nádych slobody

Po troch rokoch som bola zrazu slobodná a vo mne sa kopili zmiešané pocity. Na jednej strane som vnútorne žialila za Lukášom, no musím priznať, že už po troch-štyroch týždňoch som si začala užívať slobodu. Začala som sa stretávať s kamarátkami, ktoré som dlhé roky zanedbávala, bola som na každej diskotéke a vypĺňala čas aktivitami, na ktoré som predtým z rôznych dôvodov nemala čas.

Samozrejme som si tak, ako každá žena, užívala aj pozornosť druhého pohlavia. Nebolo jej málo a všade, kde som prišla, sa na mňa začali sypať komplimenty. Vnútorne som však cítila, že nie som pripravená na žiaden vzťah a dokonca ani na krátku aférku. Chýbal mi Lukáš...

Napokon som sa však nechala zlomiť a na radu kamarátky som voči mužom začala byť otvorenejšia. Vtedy ma oslovil Tomáš, ktorý bol kedysi presne typom chlapa, ktorý ma priťahoval - športovo založený so svetlými vlasmi a krásnym úsmevom. 

Návrat k ex 

Stretli sme sa len dvakrát, keď som súhlasila, že s ním strávim noc. Nebola som naivná, vedela som, že mu ide len o jedno - no koniec koncov ja som nehľadala nič viac. Sex síce začínal fajn a Tomáš ma zahŕňal jemnými bozkami, no po ňom mi prišlo zle. „Ja už som sa spravil, takže môžeš sa ísť osprchovať a zavolať si taxi,'' povedal mi po pár minútach a ja som ostala zlomená. Cítila som sa ako spoločníčka a po príchode domov sa rozplakala. 

„No vitaj v dospeláckom svete, takto to niekedy býva,'' odvetila mi na to kamoška a ja som si v ten moment uvedomila, že toto už zažiť nechcem. Napísala som svojmu ex a dohodla sa s ním, že ho ešte cez týždeň navštívim. Od toho okamihu sme spolu a ja viem, že urobím všetko preto, aby som v milujúcom vzťahu ostala. 

Neprehliadnite: Nezáväzný sex s kolegom sa zmenil na nočnú moru. Ľutovala som to už od prvého okamihu

- Najčítanejšie -

Najväčší dom nábytku na webe