Presunúť na hlavný obsah

Keď sex nie je len sexom. Ako sa z jednorázovky môže stať láska?

Sex a vzťahy

Jednorázový sex si zažila väčšina ľudí. Milovanie bez záväzkov však občas nie je také jednoduché, ako sa môže zdať a často sa stáva, že jedna strana vyžaduje niečo viac. Čo sa s tým dá robiť?

Buďte v jeho prítomnosti

... nielen v jeho posteli. Ak sa chcete dostať mužovi do hlavy, musíte mať uňho väčší titul než úžasnej milenky v spálni. Samozrejme, potrebné je, aby ste netlačili na píli - zo začiatku to totiž môže vyzerať, že opačnému pohlaviu dávate ultimáta, z ktorých môže byť vystrašený. Začnite zjemna a skúste sa ho z času na čas opýtať na to, ako sa má, ako funguje práci. Keď sa vám otvorí, vyhrali ste. Podľa odborníkov totiž vzťah založený na pravidelnom sexe totiž koniec koncov aj tak končí skutočnou láskou. Chémiu totiž neobabrete.

Prečítajte si: Sex na jednu noc, ale aj sex po hádke. Podľa odborníkov by sme vyskúšať najmä tieto druhy milovania

Buďte nedostupná

Neznamená to, že ho máte ignorovať, no zároveň to neznamená to, že máte súhlasiť s každým jeho nápadom a prispôsobovať všetky svoje plány len jemu. Ukážte mu, že ste nezávislá a žijete si podľa svojho bez toho, aby ste vo svojom živote potrebovali niekoho ďalšieho. Muži sú jednoducho lovci a potrebujú loviť - a ak sa im dávate na zlatom podnose, uberáte na svojej atraktivite. Či sa vám to páči a či nie a či je s vami sex úžasný alebo nie. 

Príliš neriešte

Posledné, no o to dôležitejšie pravidlo je, aby ste jednoducho netlačili na pílu. Tým nemáme na mysli to, ako často sa mu máte pripomínať, ale skôr komunikáciu, ktorá medzi vami prebieha, keď ste spolu. Povedal vám nevhodnú poznámku? Spomenul inú ženu, ktorá u vás rozsvietila kontrolku? Máte pocit, že vás využíva len na sex? To všetko sú pochyby, ktoré trápia rozhodne nejednu ženu. Rozdiel medzi tou, ktorá muža svojich snov dostane a tou, ktorá sa nechá svojimi myšlienkami zničiť je, že tá prvá sa naučila nechať veci tak. Vie, že muži neznášajú dlhé rozhovory, v ktorých musia vysvetľovať svoje správanie. 

Predtým, než na muža vyskočíte s tým, prečo sa k vám správa tak a tak, zamyslite sa, či na to vôbec máte právo. Nie je nič horšie, ak urobíte scénu bez toho, aby ste mali istotu, že vás opačné pohlavie berie rovnako.

Neprehliadnite: Milovanie si dokážete užiť aj s ochranou: Ako z neho vyťažiť maximum?

- Najčítanejšie -