Presunúť na hlavný obsah

Milovanie si dokážete užiť aj s ochranou: Ako z neho vyťažiť maximum?

Sex a vzťahy

Mnoho z nás si sex s kondómom nedokáže užiť tak, ako bez neho. Dá sa to však - stačí spoznať správne techniky.

Používanie kondómu je pre mnohých mužov nielen mimoriadne neefektívne, ale zároveň ich uberá o sexuálny pôžitok. To sa automaticky zrkadľuje aj na uspokojení ženy, ktorá môže mať aj kvôli takejto maličkosti problémy s orgazmom. Problém však nie je v ochrane, ako si mnohí myslia. Aj keď pohlavný orgán opačného pohlavia pokrýva jemná gumená vrstva, faktom je, že aj s ňou sa dá sex naplno užiť.

Prečítajte si: Päť tipov pre lepší orgazmus. Nespoliehajte sa na partnera, rozkoš je hlavne v ženskej mysli

Vsaďte na správnu polohu 

Tá je v sexe oveľa dôležitejšia, než si myslíte. Správne nastavenie partnerov totiž dokáže skutočné zázraky - a to dokonca aj v prípade, že je muž o čosi menej obdarený. Aby ste dosiahli čo najväčší efekt vzrušenia, odporúča sa poloha na štyroch - takzvaný psík alebo jednoducho poloha zozadu. Ženské pohlavné orgány sa vtedy totiž stiahnu a vytvoria užší priestor, čo muža pri trení oveľa viac vzruší. Nehovoriac o tom, že lepší pocit z toho má aj samotná žena, ktorá má oveľa väčšiu schopnosť dosiahnuť orgazmus práve v takýchto polohách. 

Nech je to akokoľvek obľúbené, opakom, ktorý sa neodporúča, je rozhodne poloha, kedy je žena ''hore''. S ochranou sa totiž pri tomto nastavení viac natrápite, než si ho užijete. 

Nezabúdajte na pomôcky

Sex nie je len o bezduchom prirážaní a vybavení sa za pár minút, práve naopak. Ak si chcete milovanie užiť čo najviac, zapojte do neho všetky zmysly. Samozrejmosťou by mali byť ruky - či už vaše alebo partnerove. Zapojte ich do milovania a uvidíte, že váš sex dokáže byť plnohodnotným aj bez toho, aby ste sa zameriavali na to, že máte kondóm. 

Neprehliadnite: Sebavedomá diva v posteli. Zatočte s hanbením v spálni pomocou jednoduchých trikov od odborníkov

- Najčítanejšie -

Najväčší dom nábytku na webe