Presunúť na hlavný obsah

Sexuálne pomôcky, ktoré by nemali chýbať vo vašej spálni. Vyčarujte si počas milovania ešte väčšiu rozkoš

Sex a vzťahy

Sex býva sám o sebe vzrušujúcim zážitkom, no napriek tomu sa po čase stane stereotypom, ktorý potrebuje dodať šťavu. Ako na to?

Vibrátor 

Najzakládnejšia vec, ktorá by vraj nemala chýbať v šuflíku žiadnej ženy. A to dokonca ani v prípade, že máte partnera, ktorý vás sexuálne uspokojuje. Upokojenie v podobe orgazmu by sme si totiž mali aj pre vlastné zdravie a nervovú sústavu dopriať čo najčastejšie a pravdou je, že sa nám do ''sexu'' nemusí stále chcieť. Pomocou rôznych vibrácií a veľkosti tak navyše máte istotu, že dosiahnete uspokojenie. 

Tie vynaliezavé a odvážnejšie ženy dokonca vedia, že práve vibrátor môže slúžiť ako skvelá sexuálna predohra. Ak ho totiž vytiahnete v spálni a pomaly sa začnete uspokojovať, je viac než isté, že svojho partnera rozpálite a nebude vám vedieť odolať. Koniec koncov - je to ako porno, len v realite. S rozdielom, že tentokrát ste v hlavnej úlohe vy. 

Prečítajte si: Dve veci, ktoré muži neznesú v posteli. Vyhýbajte sa im skôr, než sa im sprotivíte

Lubrikant pre každý prípad 

Nie vždy to ide ľahko a napriek dobrej predohre sa môže stať, že tam dole jednoducho ešte nie ste pripravená. Súvisí to s mnohými okolnosťami, ale aj s hormonálnymi výkyvmi, ktorými si za život prechádza nejedna žena. Práve pre tento prípad by vo vašom alebo partnerovom šuflíku nemal chýbať lubrikačný gél, ktorý je jednoduchou, no mimoriadne účinnou pomôckou.

Páry, ktoré sa odhodlali na análny sex vedia, že bez kvalitného lubrikantu to jednoducho nejde. Ak patríte k dvojiciam, ktoré majú tento typ milovania v hľadáčiku, pre istotu si zázračný gél zadovážte. Bez neho to bude totiž nesmierne bolestivé a sex si neužijete.

Erekčný krúžok ako pomôcka

Novinka, na ktorú nedá dopustiť žiadna žena, ktorá jednoduchú pomôcku skúsila. Erekčný krúžok totiž dokáže svojim nasadením divy. Po nasadení na penis kruhová vecička prekrví mužom penis a spevnia erekciu. Tým pádom sa pohlavný mužský orgán stáva aj citlivejším a vnímavejším na dotyky pri orálnom sexe. Poteší samozrejme aj ženy, nakoľko stimulačné krúžky vyvolávajú pri sexe väčšie dráždenie počas milovania.

Neprehliadnite: Milovanie trikrát do týždňa. Odborníci radia, že by ste túto pravidelnosť nemali presahovať

- Najčítanejšie -

Najväčší dom nábytku na webe