Presunúť na hlavný obsah

Citlivosť rozhodne nie je ich silná stránka: Tieto znamenia si servítku pred ústa neberú

Partnerské vzťahy

Aj keď v nich mnohokrát nájdete skvelých priateľov, s emocionálnymi prejavmi a citlivosťou u nich veľmi nerátajte. Toto ani náhodou nie je ich silná stránka. Vždy totiž presne povedia, čo si myslia a nezáleží im na tom, ako to život druhých ovplyvní.

Robí im veľký problém vyjadriť to, čo naozaj cítia vo vzťahu k iným

Sú naozaj úprimní, hovoria, čo si myslia a vždy pri nich budete vedieť, na čom ste. Aj keď majú zlú náladu, nepredstierajú, že sa majú dobre. Veľmi otvorene povedia ako sa cítia. Názor iných pre nich nie je dôležitý, riadia sa svojou intuíciou a robia veci podľa seba.   

Možno aj toto ich posúva v živote dopredu a pomáha im rýchlo napredovať. Sú veľmi tvrdohlaví, v určitom zmysle materialisticky založení a za každých okolností idú za svojim.

Ak vám niečo v živote nevyjde, máte náročné obdobie, podajú vám síce pomocnú ruku, no dávku emócií a citlivosti od nich nečakajte. Je to pre nich niečo, s čím nedokážu úplne ideálne pracovať. Nevedia vám dať dostatočne najavo, že s vami súcitia, že stoja pri vás.

Neprehliadnite: Milovanie trikrát do týždňa. Odborníci radia, že by ste túto pravidelnosť nemali presahovať

Áno, budú síce fyzicky po vašom boku, no v emocionálnej rovine to od nich cítiť skrátka nebudete. V tomto smere sú mimoriadne pragmatickí. Tušíte o kom je reč? O Býkoch a Levoch. 

Robí im veľký problém vyjadriť to, čo naozaj cítia vo vzťahu k iným. Dokonca aj keď s nimi tvoríte pár, vrámci emócií sa od ich prejavov lásky, či nežností nejako extra nedočkáte. Je to skrátka ich povaha a treba sa s tým zmieriť. Nič s tým neurobíte. V tejto oblasti sa nezvyknú meniť.

Veľkou výhodou však je, že nikdy nechodia dlho okolo horúcej kaše, ale povedia všetko na rovinu a neexistujú témy, ktorým by sa vyhýbali. Takže otvorenosť je naopak ich obrovským plusom.

Máte s týmito znameniami rovnaké skúsenosti?

spolu hlasovalo 110 ľudí

Áno
88
Nie
22

Prečítajte si: Breakup sex: Pomôže alebo vás dostane len do zbytočných problémov?

 

- Najčítanejšie -

Najväčší dom nábytku na webe