Presunúť na hlavný obsah

Chronickí sukničkári sa narodili v týchto znameniach: Opustite ich skôr, ako vám ublížia

Zábava

Nevera je nočnou morou každej ženy. Padajú kvôli nej dlhoročné vzťahy, rozbíja rodiny, rozdeľuje dobré kamarátstva… skrátka spôsobuje iba bolesť. Ak sa jej chcete vyhnúť, dajte si pozor na mužov, ktorí sa narodili v troch znameniach zverokruhu. Najčastejšie sa totiž dopúšťajú nevery a majú povesť sukničkárov.

Ak by mali muži sukničkári kráľa na základe horoskopu, bolo by to znamenie Strelca. Mužov Strelcov určite poznáte ako bezhraničných optimistov, ktorí nemajú najmenší problém porozprávať sa s hocikým a o čomkoľvek. V komunikácii a nadväzovaní vzťahov sú majstri. Jednoducho nič im nie je cudzie a sú za každú srandu. A práve humor a zmysel pre spontánnosť sú ich ďalšími silnými stránkami, ktoré vedia využiť vo svoj prospech. Je viac než pravdepodobné, že títo muži vás od prvého momentu okúzlia a budete mať pri nich pocit, že ste stredobodom vesmíru. Okrem toho, že  vám budú venovať všetku pozornosť, tak vás zahrnú aj veľkým množstvom komplimentov. Budú si vás omotávať okolo prsta a skôr, než sa nazdáte, šťastie vystrieda bolesť a nešťastie. Strelci totiž potrebujú skúšať a spoznávať - nonstop. Neobsedia. Nevydržia pri jednej partnerke. Láka ich dobrodružstvo, pocit vzrušenia z niečoho nového, dosiaľ neprebádaného. Stabilné vzťahy pre nich predstavujú akúsi zlatú klietku, keďže potrebujú voľnosť. 

Prečítajte si: Deň, kedy sme sa narodili, predurčuje našu budúcnosť: Ste dieťa šťasteny, večný optimista, či patríte do inej kategórie?

Mimoriadne prelietaví sú aj Vodnári. Muži narodení v tomto znamení sú typickí svojou nezávislosťou na čomkoľvek - i partnerke - a to aj zmysle, keď ide o city. Vodnári sa ťažko zamilujú, voči partnerovi, s ktorým spia v spoločnej posteli, časktokrát necítia nič hlbšie a často voči nemu nemajú ani zodpovednosť, svojho partnera potrebujú dlhšie spoznávať. Najhoršie ale je, že pomedzi to, ako spoznávajú svoju polovičku, tak sa zoznamujú aj s inými potenciálnymi partnermi. Dôvod? Potrebujú si pre seba vybrať to najlepšie, tak neustále skúšajú a porovnávajú. Jednoducho sa starajú len o seba a svoje vlastné pocity, na nikoho iného neberú ohľad. Sú chladní a bezcitní a to aj k osobám, ktoré sú im veľmi blízke.

Neprehliadnite: Karma presahuje naše životy: Vypočítajte si, či nemáte karmický dlh z minulosti. Ak áno, bráni vám viesť spokojný život 

Trojicu znamení typických pre neverníkov uzatvárajú Blíženci. Tí, ktorí toto znamenie dôverne poznajú, vedia prečo. Muži Blíženci sú proste rodení lámači ženských sŕdc. Vďaka svojim perfektným komunikačným schopnostiam dokážu získať vašu dôveru za ultra krátky čas - stačí jeden večer. Sú vtipní, inteligentní a navyše aj galantní a pozorní. Nie je azda nič, čo by si užívali viac ako flirtovanie. Baví ich získavať ženy, prezentovať sa v ich očiach ako stelesnená dokonalosť, byť na obdiv. Dlhodobného partnera si nehľadajú, ich cieľom sú dočasné známosti, potrebujú svoju slobodu.