Presunúť na hlavný obsah

Nová vychádzajúca hviezda slovenského šoubiznisu: Dárius Koči má všetky predpoklady na to, aby sa stal najsexi hercom

Slovenské celebrity

Meno Dárius Koči je v našom šoubiznise čoraz známejšie. Patrí mladému hercovi, ktorý je mužom mnohých talentov. Tým, že okrem herectva a spevu mal vždy vášeň i pre šport, stal sa z neho jeden z najsexi mužov našej obrazovky.

Nie je už snáď nik, kto by nepočul o Dáriusovi Kočim. Jeho popularita začala raketovo stúpať po tom, ako v roku 2018 vyhral spevácku šou Tvoja tvár znie povedome. Pre muzikálového herca to bol veľký zlom v kariére. Dovtedy skôr pôsobil v dabingu, po výhre v šou získaval jednu veľkú ponuku za druhou. 

Prečítajte siLásku k fitness našla ako 8-ročná, dnes je viacnásobná majsterka sveta: Tatiana nemala život ako rovesníčky, no nemenila by nič

Dnes hviezdi aj na televíznej obrazovke - v seriáli Nemocnica. Hrá v ňom i jeho expriateľka Diana Klamová, s ktorou bol tri roky. Koniec ich vzťahu prišiel náhle, Diana ho cez sociálnu sieť oznámila v polovici vlaňajšieho augusta. Informácia mnohých šokovala, keďže boli považovaní za jeden z najkrajších prominentných mladých párov. Dnes sú kamaráti, pričom každý z nich si ide za vlastným šťastím. 

A zdá sa, Dárius ho už našiel po boku sympatickej Daniely. Deň pred Vianocami zdieľal na Instagrame fotku so svojou novou láskou. Krásna blondínka a 30-ročný talentovaný herec sa už tešia pozitívnym ohlasom. 

Prečítajte siFilip a Nela ako najzamilovanejší pár slovenského šoubiznisu: Ich láska je ako z romantického filmu

Hercovo srdce tak opäť patrí len jednej, jeho pôvabnej partnerke. Nič to však nemení na tom, ako ho vníma ženské publikum. Prirodzená charizma, uhrančivý pohľad, sympatický úsmev, symetrické črty tváre, ukážkové telo i vlasy… to všetko z neho robí jedného z najpríťažlivejších mužov nášho šoubiznisu.